У червні розпочнуть облаштовувати урбан-парк у Львові

23 лютого 2022р, Новини. Управління капітального будівництва, Прес-служба ОДА

У червні поблизу Центру творчості та юнацтва у мікрорайоні Погулянка розпочнуть будівництво сучасного урбан-парку. Це буде відкрита територія із майданчиками для занять вуличними танцями: від брейкдансу, хіп-хопу, до вуличного паркуру. Ще тут функціонуватиме баскетбольний майданчик під відкритим небом. Облаштують також ігрові майданчики для діток.

«Цю локацію вибрали невипадково. По-перше, за традицією саме там щовихідних збираються містяни.  По-друге, поблизу розташовано багато культурних та освітніх об’єктів.   Не менш важливо, що і сама площа дозволяє створювати нові зони відпочинку. Зараз розробляємо проєктно-кошторисну документацію щодо самого урбан-парку, а також перенесення лінії електропередач, яка є на цій території», – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.  

Також він додав, що реалізація цього проєкту – це ініціатива Офісу Президента в межах Великого будівництва. З державного бюджету Львівщині скерують близько 100 млн гривень.

Нагадаємо, у межах програми «Велике будівництво» за ініціативи Офісу Президента у 30 обласних центрах і великих містах України з’являться 30 унікальних урбан-парків. За реалізацію програми відповідає урбан-бюро Big City Lab.

В урбан-парку проводитимуть яскраві фестивалі, шоу вуличних культур, всеукраїнські та міжнародні батли та змагання, майстер-класи для популяризації активного способу життя та створення креативного контенту.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook