"Китай назавжди буде хорошою силою для України і в економічному, і в політичному плані", - Надзвичайний і Повноважний Посол КНР

14 березня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

Китай скерував українському народу вже дві партії гуманітарної допомоги, завтра очікується поставка третьої.

Про це повідомив сьогодні під час  зустрічі з начальником військової адміністрації Максимом Козицьким Надзвичайний  і Повноважний Посол Китайської Народної Республіки в Україні Фань Сяньжун. 

“Китай і Україна – це стратегічні партнери,  цей рік – це 30-річчя встановлення дипломатичних відносин  між нашими країнами.  Китай  - дружня держава для українського народу. Я, як Посол, можу з відповідальністю сказати, що Китай  назавжди буде хорошою силою для України  і в економічному,  і в політичному плані. Ми завжди будемо поважати вашу державу, розвиватимемо відносини на основі рівності  та взаємовигоди.  Ми поважатимемо той шлях, який вибирають українці, бо це суверенне право кожного народу”, - зазначив Пан Посол.

Також він повідомив, що китайське Посольство переїхало з Києва до Львова і залишається тут працювати.

“Китай ніколи не буде нападати  на Україну, ми будемо допомагати, зокрема в економічному напрямі. Наша країна за один рік імпортує товари зі всього світу  вартістю  понад три трильйони доларів.  Ми готові допомагати вам розвиватись.  У цій ситуації, яка є нині у вас, будемо поступати відповідально. Ми побачили, наскільки є великою єдність українського народу, а це означає і його силу”, - додав Надзвичайний  і Повноважний Посол Китайської Народної Республіки в Україні.

Очільник області подякув Надзвичайному  і Повноважному Послу Китайської Народної Республіки в Україні за позицію підтримки України у її боротьбі з агресором.

“Китай – це глобальна економічно розвинена країна. Нам дуже приємна ваша позиція.  Мені хотілось б, щоб ви сказали усім у Китаї, що ми готові до співпраці. Війна завершиться і ми будемо відбудовувати свою державу. Тому запрошуємо ваші підприємства до нас в Україну. Дякуємо за гуманітарну допомогу та підтримку. Тримайтесь цієї позиції, це  може стати містком дружби на віки. Ми не хочемо воювати, хочемо бути  господарами на своїй землі і жити в мирі з партнерами, які готові співпрацювати з нами”, - наголосив Максим Козицький.

У межах зустрічі Максим Козицький розповів Пану Послу про велику кількість охочих записатись у територіальну оборону на Львівщині,  а також про прихисток внутрішньо переміщених осіб та поставку гуманітарного вантажу в різні регіони України.

Ключові слова:

допомогазустрічКитай

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook