У Золочеві відкриють молодіжний центр
Розпочався другий заїзд проекту «Будуємо Україну Разом» у Золочеві. Учасниками стали 25 молодих людей з різних областей України. Це вже другий тиждень поспіль активні хлопці та дівчата працюють над ремонтними роботами у місцевому карітасі. Вже найближчим часом тут запрацює простір для молоді.
Як зазначає координатор проекту Володимир Костюк, навколо цього центру планують створення та розвиток осередку Національної скаутської організації України Пласт. Також тут облаштують кімнату для інклюзивної освіти.
Крім того, учасники проекту долучились до ремонту в майбутньому музеї села Підгайчики, де, окрім експозиції, буде молодіжна локація для кінопереглядів, творчості і відпочинку.
Проект у Золочеві реалізується за підтримки Міністерства молоді і спорту України у партнерстві з департаментом внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації.
Контактна особа: Володимир Костюк, тел.:+380969698550, e-mail: 1soft.vk@gmail.com.
Довідково
Будуємо Україну Разом - це волонтерський табір, який через спільну працю об’єднує активну молодь, виховує в ній соціальну відповідальність та розвиває локальні громади у різних куточках України.
Ключові слова:
молодіжний центрНовини за темою
Місяць, який ніколи не забудемо: обласний молодіжний центр підсумував роботу за 30 днів війни
31 березня 2022
З початком повномасштабного вторгнення Львівський обласний молодіжний центр перетворився на волонтерський хаб, який працює практично щоденно. Тут збирають допомогу для військових, тероборонців, медичних закладів, що працюють у зоні бойових дій. За цей місяць центр залучив до плетіння сіток, перевезень вантажу, сортувань медикаментів, перекладу текстів, завантажень та розвантажень вантажів гуманітарної допомоги 500 волонтерів на різних локаціях. За перший місяць мобільний молодіжний центр «ІмпактБус» проїхав 3 660 км, перевозячи близько 25 тонн гуманітарної допомоги по області та в Україні. Працівники центру та волонтери організували для збору гуманітарної допомоги два склади, налагодили співпрацю з іншими гуманітарними штабами у Львові та Львівській області. «Завдяки фінансовій підтримці благодійників нам вдалося зібрати 346 393 гривень та закупити медикаменти, амуніцію, спорядження, техніку та інше», – розповідає тимчасово виконуючий обов'язки директора Львівського обласного молодіжного центру Іван Сапса. Інший великий блок роботи – плетіння маскувальних сіток. Зокрема, на локації Порохова Вежа сплели понад 300 маскувальних сіток для військових у приблизному метражі 3 600. Також волонтери центру переклали 250 новин з української мови на іноземні мови для інформування іноземців щодо ситуації в Україні. Основними напрямками роботи Львівського обласного молодіжного центру під час воєнного стану залишаються надання гуманітарної допомоги у зонах бойових дій, плетіння маскувальних сіток для військових та переклад новин для інших країн.
Львівський обласний молодіжний центр вже відправив близько 60 тонн гуманітарної допомоги
15 березня 2022
Львівський обласний молодіжний центр приєднався до офіційної платформи «СпівДія», що об'єднує волонтерські та державні ініціативи з гуманітарної допомоги в час війни. Допомогу для українських військових, бійців територіальної оборони та мешканців громад, що перебувають під обстрілами, молодь Львівщини збирає з першого дня повномасштабного російського вторгнення. Амуніція, спорядження, медикаменти, їжа та одяг – щодня волонтери приймають це у приміщенні центру та відправляють тим, хто чекає. Про потреби дізнаються через мережу молодіжних центрів, від друзів, знайомих, інших волонтерів. За 19 днів війни відправили близько 60 тонн гуманітарної допомоги. «Зараз ми працюємо практично без вихідних. Є понад два десятки волонтерів, кожен бере на себе якусь частину роботу. Єднання і включеність нашої молоді – це щось фантастичне, бо як тільки є якась потреба чи завдання, завжди знаходиться, кому взятись за це», – розповідає тимчасово виконуючий обов'язки директора Львівського обласного молодіжного центру Іван Сапса. Харків, Житомир, Дніпро, Ковель, Київ, Ірпінь, Буча, Кам’янка-Бузька – це далеко не вичерпний перелік міст, у які молодь вже відправила допомогу. Коли є потреба допомогти військовим чи бійцям тероборони Львівщини, використовують для перевезень мобільний молодіжний центр. Допомагає в координуванні процесів відділ молодіжної політики управління молоді та спорту Львівської ОДА. Аби допомога волонтерів охоплювала максимальну кількість людей у потребі, в Україні запустили офіційну платформу для об’єднання волонтерських та державних ініціатив з гуманітарної допомоги в час війни – «СпівДія». До неї доєднався і Львівський обласний молодіжний центр. Координатори центру вже внесли в базу інформацію про зібрані речі, які є в надлишку і які найближчим часом можуть відправити. Для координації дій представники найбільших волонтерськими осередків України, серед яких і обласний молодіжний центр, тепер щотижнево зустрічатимуться онлайн разом з представниками державного сектору. У першій зустрічі взяли участь управлінці Міністерства розвитку громад та територій та Міністерства соціальної політики. Дізнатись про актуальний перелік потреб можна на сторінці Львівського обласного молодіжного центру.
Молодь Львівщини збирає медикаменти для лікарень та тероборони
2 березня 2022
З першого дня російської війни проти України у Львівському обласному молодіжному центрі розгорнули волонтерський хаб. Спочатку тут збирали тканину для маскувальних сіток, однак цими днями більше зосередились на зборі необхідного для українських воїнів. «До нас звертаються багато організацій з різних частин України, які займаються забезпеченням наших військових, сил територіальної оборони та військових госпіталів. Зараз найгострішою потребою є закупівля ліків та іншого медичного забезпечення», – зазначають у молодіжному центрі. Найнеобхіднішими зараз є кровоспинні засоби, бинти, шприци (5 мл), знеболювальні, жарознижувальні, мазі від опіків та для загоєння ран. Зібрані ліки щовечора відправляють у найнеобхідніші місця або передають іншим організаціям, що працюють у регіонах, де складна ситуація. Зараз волонтери працюють над запитами з Бучанської громади, Чугуївської лікарні, київських лікарень, для Голосіївської та Подільської територіальних оборон та для патрульних з Кам’янки-Бузької. Список потрібних речей та медикаментів можна знайти за посиланням. Пункт збору – Львівський обласний молодіжний центр, що на вулиці Винниченка 12. Дізнаватись про нові потреби та волонтерські ініціативи можна на сторінці центру у Фейсбуці. Нагадаємо, у Львові на Пороховій вежі, що на вулиці Підвальна, 4 розміщується волонтерський штаб, де з десяток волонтерів щодня плетуть маскувальні сітки для українських воїнів.
Обласний молодіжний центр запускає реєстрацію на участь в проєкті #ІмпактБус
4 лютого 2022
Команда Львівського обласного молодіжного центру запрошує громади області подавати заявки на проєкт “Мобільний молодіжний центр Львівщини “ІмпактБус”. Щотижня команда центру разом з тренерами та відомими людьми буде вирушати в будь-який населений пункт області до місцевої молоді. Основні завдання поїздок #ІмпактБусом: розповісти місцевій молоді про те, як вони можуть впливати на розвиток своєї громади; провести тренінги з неформальної освіти (міжнародні обміни, права людини, волонтерство, soft skills, участь молоді, як залучати ресурси для своїх проєктів, як писати гранти та організовувати події, можливості для молоді від українських та міжнародних організацій); дізнатися більше про потреби молоді у різних громадах Львівщини; донести цінність створення молодіжних центрів, просторів, рад, громадських організацій; разом з молоддю насолодитися спільним проведенням часу під час активного відпочинку (в укомплектуванні бусу наявні настільні ігри, каремати, спортивний інвентар). Важливо, що практика #ІмпактБус повністю побудована під задоволення потреб та вирішення проблем молоді та базується на цінностях, нормах та рекомендаціях Ради Європи. «Наш “ІмпакБус” - це щось унікальне не тільки для молоді області, а й цілої України. Подібних аналогів немає ніде. Молоді люди мають фантастичну нагоду – запросити нас до себе в громаду, навчитись чогось, отримати нові навички профорієнтації, лідерства, емоційного інтелекту, проєктного менеджменту, міжнародних обмінів, тошо. Ми разом попрацюємо над проблемами молоді, шукатимемо шляхи їхнього вирішення та долучимо до великої машини можливостей на обласному рівні», – зазначає Іван Сапса, проєктний менеджер Львівського обласного молодіжного центру. Ви можете подаватися на практику, якщо: молода активна людина віком 14-35 років; працюєте з молоддю - молодіжний працівник/-ця ; представник/-ця ГО; соціальний працівник/-ця; відповідаєте за молодіжну роботу у громаді; вчитель/-ка; педагог/-иня організатор/-ка; представник/-ця влади або бізнесу; особа, яка зацікавлена у розвитку молодіжного середовища у громаді. Для того, аби #ІмпактБус приїхав до вашої громади, необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/ne88WLdM96StSNLd7 Зверніть увагу, що в реєстраційній формі розміщений календар з вільними датами візиту, ви можете обрати зручний для вас час, а також зазначити проблеми, з якими стикається молодь вашої громади. Врахуйте, що виїзди відбуваються щосереди (1 раз на тиждень) за таким графіком: лютий-квітень (включно), червень-серпень, вересень-листопад. Довідково. “ІмпактБус” - краща практика молодіжної роботи в Україні 2021. За минулий рік команда проєкту відвідала 22 куточки Львівської області, 20 громад (а це - близько третини від усіх громад області). Участь у візитах взяли приблизно 700 молодих людей.
Молодь, яку цікавлять медіакомунікації, запрошують на стажування в обласний молодіжний центр
27 січня 2022
Львівський обласний молодіжний центр запускає набір на стажування в комунікаційному відділі. Програма стажування в комунікаційному відділі центру - це унікальна можливість для активних молодих людей, які хочуть розвинути свій творчий потенціал в сфері онлайн-комунікацій та цікавляться розвитком молодіжної політики у Львівській області. Команда молодіжного центру шукає стажерів на позиції контент-менеджерів, дизайнерів, відеомейкерів TikTok, youtube та інстаграм. Після успішного проходження стажування молоді люди отримають сертифікат та рекомендацію від Львівського обласного молодіжного центру, доступ до участі у різноманітних тренінгах, а також міжнародних проєктах, доступ до спільноти людей, які творять молодіжну політику у Львівській області та вагоме доповнення до свого портфоліо. Колектив Львівського обласного молодіжного центру забезпечить менторську підтримку під час стажування, а також комфортні умови роботи для стажерів, які будуть сприяти максимальному розвитку творчого потенціалу молоді Львівської області. “Ми шукаємо ініціативних та творчих людей, які хочуть писати пости для соціальних мереж, знімати креативні відео, створювати графічні дизайни або ж розробляти піар-стратегії. Стажери матимуть унікальну можливість мандрувати Львівщиною, зокрема, у межах проєкту “ІмпактБус”, знайомитися з місцевою молоддю та вивчати життя різних громад”, - зазначила комунікаційна менеджерка Львівського обласного молодіжного центру Катерина Воронова. Стажування триватиме з 22 лютого по 30 квітня 2022 року. Формат роботи поєднуватиме в собі офлайн і онлайн зустрічі. Для участі в конкурсі необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: ttps://forms.gle/dvp8SgHSymtVYTXV9 Реєстрація триває до 09 лютого 2022 року (включно). Більше інформації про діяльність Львівського обласного молодіжного центру можна переглянути за посиланням: https://linktr.ee/lomc
Обласний молодіжний центр шукає ведучих подкастів
3 грудня 2021
Команда NEZABAROM шукає ведучих, які хочуть запустити свій подкаст та долучитися до створення мотиваційного контенту для молоді. Спробувати себе в цій ролі можуть молоді люди, які мають креативні ідеї подкасту, актуального для сучасної молоді. Запис буде відбуватися у студії з професійним обладнанням. Платформа молодіжних подкастів NEZABAROM – це проєкт Львівського обласного молодіжного центру, мета якого – розвиток україномовного подкастингу та створення мотивуючого, корисного контенту для молоді. Історія створення платформи розпочалася з освітнього проєкту #Хочу_на_радіо, який обласний молодіжний центр реалізовував в партнерстві з молодіжним радіо «GRAPE». Під час курсу учасники ознайомилися з роботою радіо та спробували себе в ролі ведучих. Після завершення проєкту виникла ідея об’єднатися та створити щось своє. На платформі публікуються подкасти про професії, саморозвиток, пізнання себе і світу, стосунки, баланс в житті. «Ми з нетерпінням чекаємо на нових людей в команду зі свіжими ідеями. Якщо ви горите бажанням творити аудіоконтент, готові до системної роботи в команді, і любите подкасти, тоді без вагань подавайтеся. Навіть якщо не маєте попереднього досвіду, головне – велика мотивація, ініціативність і відповідальність», – зазначає координаторка платформи “NЕZABAROM", комунікаційна менеджерка Львівського обласного молодіжного центру Катерина Воронова. Умови для участі у відборі: - Презентувати власну ідею подкасту на тему, яка буде актуальна для молодіжної аудиторії. - Записати пілотний епізод свого подкасту. Технічна якість запису не важлива, головне – це відтворити основну ідею та формат. - Бути готовим/ою створювати епізоди регулярно. Також важливо, аби ідея подкасту збігалася з місією платформи NEZABAROM та Львівський обласний молодіжний центр. Місія NEZABAROM – створювати мотиваційний, корисний і легкий для сприйняття контент для молоді. Місія Львівський обласний молодіжний центр – творити прогресивне середовище та сприяти реалізації потенціалу молоді. Для участі в відборі необхідно заповнити анкету за посиланням. Дедлайн подачі заявки – 12 грудня. За додатковою інформацією можна звертатися за телефоном – 0997219250 (Катерина Воронова). Платформа молодіжних подкастів “NЕZABAROM" доступна в соціальних мережах. Підписатися на проєкт можна за посиланнями: Facebook Instagram Telegram
Львівський обласний молодіжний центр стане партнером міжнародної програми
15 вересня 2021
Представники Львівського обласного молодіжного центру взяли участь у навчальному візиті до Польщі на тему «Кроки на зустріч змістовній участі молоді». Проєкт спрямований на підтримку мобільності молодіжних працівників та підвищення їхніх професійних навичок заради покращення ефективності роботи з молоддю в Європі. У навчальному візиті у місто Закопане з 6 по 14 вересня брали участь також представники Вірменії, Естонії, Італії, Грузії, Молдови, Північної Македонії, Іспанії та Польщі. «Основна мета нашого навчального візиту – підвищення залученості молоді на регіональному рівні за допомогою інструментів неформальної освіти. Заняття відбувалися у форматі інтерактивних лекцій, дискусій, роботи в групах, симуляційних іграх, рефлексій та презентацій», – розповідає керівник Львівського обласного молодіжного центру Василь Шатрук. Під час презентацій успішних кейсів роботи з молоддю молодіжний центр презентував Молодіжний ImpactBus, який справив неабияке враження на учасників тренінгу. Працівники молодіжного центру напрацювали реалістичний план дій для Львівщини, перші кроки якого будуть втілені до 10-го листопада 2021 року. Молодіжний центр також стане партнером інших програм «Еразмусу» в країнах Європи у 2022 році, до участі в яких буде залучено молодь з різних громад Львівщини, адже центр отримав необхідну акредитацію для проведення проєктів з країнами Європейського Союзу та країнами-партнерами програми Еразмус+.
Мобільний молодіжний центр відвідав Старосамбірську громаду
22 липня 2021
Учора, 21 липня, команда Львівського обласного молодіжного центру завітала до Старого Самбора. Тут ініціативна молодь, об’єднана у команду DreamTeam, власними зусиллями облаштувала вільний простір в одній з місцевих шкіл. У ньому проводять тренінги, планують та реалізовують різноманітні молодіжні проєкти. «Нам дали простір, а його облаштування вже було нашою справою. Самотужки привели його до ладу, побілили та розмалювали стіни. Взимку молодь ходила колядувати, а за заколядоване вирішили закупити сюди крісла. Ще маємо багато планів, сподіваємось, скоро вдасться їх реалізувати», – розповідає Наталія Васурчак, спеціалістка гуманітарного відділу Старосамбірської міської ради, що працює з молоддю. Впродовж візиту до Старого Самбора команда Львівського обласного центру поділилась можливостями навчання за кордоном у межах програми «Erasmus», провела тренінг з генерації ідей. Разом з молодю пограли в активні та настільні ігри. Молодь поділилась найгострішими локальними проблемами, що її турбують, а над шляхами їх розв‘язання розмірковували разом. «Це наш другий виїзд у громади разом з мобільним молодіжним центром Львівщини. Перший був у Добросин. Тішить, що громади хочуть розвивати молодіжні ініціативи – наступного тижня плануємо виїзд ще у два населені пункти», – розповідає проєктний менеджер Львівського обласного молодіжного центру Іван Сапса. Нагадаємо, мобільний молодіжний центр Львівщини запустили 12 липня. Мобільний центр має на меті краще познайомитися з молоддю області, вивчити її потреби, а також зміцнити потенціал громад, які мають молодіжні простори та ради.
У Львівському обласному центрі краєзнавства планують облаштувати молодіжний центр
24 Червня 2021
ууУ будівлі Львівського обласного центру краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді на вулиці Івана Франка планують облаштувати дитячу турбазу та сучасний молодіжний центр. Про це йшлося сьогодні під час зустрічі заступника голови Львівської ОДА Юрія Бучка із депутаткою Львівської облради Тетяною Бей та керівником управління капітального будівництва. Так, на першому поверсі планується облаштувати класні кімнати та актові зали для дітей з інвалідністю, на другому – хостел для молоді, яка приїжджатиме на Львівщину і на останньому – сучасний молодіжний центр. “На цей рік з обласного бюджету з обласного бюджету виділили 6 млн гривень. За ці кошти розробимо технічне завдання для подальшого виготовлення проєкту та до кінця місяця оголосимо тендерні процедури. Опісля триватиме розробка самого проєкту та проведення тендеру на визначення підрядної організації. До ремонтних робіт плануємо приступити восени. Ця будівля має “ожити” і стати майданчиком для активного та корисного дозвілля молоді, навчання діток з інвалідністю”,- зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.
Львівський обласний молодіжний центр запрошує реєструватися на онлайн-події
21 липня 2020
Львівський обласний молодіжний центр запрошує реєструватися на онлайн-події, які відбудуться у липні. 28 липня о 20:00 відбудеться онлайн-тренінг «Конфлікт ON-OFF». Головною темою вебінару є проблема вирішення конфліктів. Під час події учасники матимуть змогу дізнатись як справлятись з почуттям помсти, що таке емоційний біль та як він проявляється у нашому житті, як використовувати конфлікт як інструмент самопізнання. Зазначимо, що участь у тренінгу безкоштовна за попередньою реєстрацією. Ознайомитись з подією можна за посиланням. Також, 30 липня о 11:00 відбудеться вебінар на тему «Стрес – про мене також. Як допомогти собі в тяжкі моменти». Організатором тренінгу є Львівський обласний молодіжний центр спільно з організацією Teenergizer. На вебінарі розглянуть поняття стресу, причини його появи та головне - способи боротьби. Для участі необхідно перейти до чату в телеграм-каналі. Більше інформації про проєкти від Львівського обласного молодіжного центру шукайте на сторінках соціальних мереж: Фейсбук ЛОМЦ, Телеграм ЛОМЦ, Інстаграм ЛОМЦ.
Львівський обласний молодіжний центр запрошує до участі у вебінарах
20 травня 2020
Команда Львівського обласного молодіжного центру підготувала низку онлайн подій. Участь у вебінарах безкоштовна та без вікових обмежень. Пропонуємо ознайомитися зі списком найближчих подій від ЛОМЦ: Зустріч з співорганізатором TEDxLviv Мартином Ковалком. Мартин Ковалко – не тільки співорганізатор TEDxLviv. А ще й співзасновник Fresh Bar Lviv, БОЇМ, Гастромандри та успішний спікер. Дізнатись більше про Мартина і поставити йому свої запитання ви зможете під час трансляції, яка відбудеться 21 травня (четвер) о 18:00 на фейсбук сторінці Львівський обласний молодіжний центр. Посилання на подію: https://www.facebook.com/events/238525444083450/ Наша віртуальна безпека. За даними GlobalWebIndex у 2017 році доступ до інтернету отримали 250 млн людей, а кількість інтернет-користувачів вперше в історії перевищила 4 мільярди. Тому необхідність знання своїх прав у мережі зростає з кожним днем. На вебінарі ви дізнаєтеся про те, як уникнути шахрайства під час покупок в інтернеті, як захистити свої персональні дані та авторські права в інтернеті. Трансляція відбудеться 21 травня (четвер) о 19:00, на фейсбук сторінці Львівський обласний молодіжний центр. Спікерка - Марія Скакун, старший юрист і Head of Business Development в юридичній компанії Avitar. Посилання на подію: https://cutt.ly/ryTDZwQ Корпоратив очима організатора: покрокова інструкція. На онлайн події ви довідаєтеся, які бувають види корпоративів, як обрати тему для корпоративу, а також про особливості складання бюджету і роботу з підрядниками . Також ви отримаєте детальні інструкції про вибір локації, ведучого, технічне забезпечення, оформлення, фотографа, меню. Спікерка - маркетолог, екс Івент менеджер SkeliaLife, засновниця студії повітряних кульок Oballoon Studio. Пряма трансляція відбудеться на Facebook на сторінці Memories events school 24 травня о 16:00. Подія безкоштовна, але за попередньою реєстрацією: https://cutt.ly/dyhLcXl Посилання на подію: https://cutt.ly/5yTGh3l Behind the scenes (за лаштунками події). Унікальна можливість зазирнути за лаштунки процесу організації події. Як спланувати ідеальну подію, що потрібно тримати під контролем, як уникнути можливих фак-апів та подолати всі форс-мадори. Про це та багато іншого дізнаєтеся 31 травня 0 16:00. Пряма трансляція відбудеться у Facebook на сторінці Memories events school (посилання на трансляцію надішлемо за день до події). Спікерка - Уляна Салій - організаторка подій у West Ukrainian Business Club, радіоведуча у Радіо ФМ Галичина, викладачка з техніки мовлення на курсах для радіоведучих та акторів дубляжу в освітній платформі Media House. Подія безкоштовна, але за попередньою реєстрацією: https://forms.gle/FwKwf9dvm4Z6gFmb9 Посилання на подію: https://cutt.ly/DyTHrjx За майбутніми проєктами Львівського обласного молодіжного центру слідкуйте тут: Фейсбук ЛОМЦ: https://www.facebook.com/lviv.youth.center/ Телеграм ЛОМЦ: https://t.me/opportunityforyouthlviv Інстаграм ЛОМЦ: https://cutt.ly/dyrYRBi
У квітні обласний молодіжний центр організував більше пів сотні онлайн заходів для понад 2600 учасників
7 травня 2020
За квітень 2020 року Львівський обласний молодіжний центр організував 53 онлайн заходи, в яких взяло участь понад 2600 людей. Найбільш чисельною подію став вебінар протидії емоційному вигоранню, який провели волонтери програми В.Г.О.Р.У. (38 осіб). Загалом в рамках волонтерської програми В.Г.О.Р.У. відбулося 6 онлайн подій. Для трансляції заходів учасники використовували такі платформи як Zoom, StreamYard, прямі ефіри в інстаграмі та фейсбуці Молодіжного центру. За минулий місяць команда Львівського обласного молодіжного центру спільно з з відділом молодіжної політики ЛОДА запустили проєкт "Молодіжні простори спільними зусиллями". Мета програми – забезпечити молодіжні простори та ініціативні групи Львівської області необхідними знаннями та навичками для успішної розбудови своїх організацій. У проєкті беруть участь 40 учасників з десяти районів Львівської області. Навчання відбувається в онлайн режимі: кожної середи учасники отримують відео від спікерів, а також домашнє завдання до кожної теми. За квітень відбулося 2 навчальні модулі, попереду ще три. У квітні місяці Львівський обласний молодіжний центр перевів в онлайн режим такі проекти: школу розвитку молодіжного тренера "КРОК" (спільно з ГО FRI PLUS), школу організації подій «Memories events school», а також клуби ЛОМЦ. У вікторинах, проведених в інстаграмі @lviv_regional_youth_center, взяло участь понад 1600 осіб. Також команда ЛОМЦ створила рубрику #ділимосядумками, в якій публікуються актуальні питання для молоді на платформі Mentimeter. Рубрика виходить кожного четверга. Більше про діяльність Львівського обласного молодіжного центру в квітні 2020 читайте за посиланням. За майбутніми проєктами Львівського обласного молодіжного центру слідкуйте тут: Фейсбук ЛОМЦ Телеграм ЛОМЦ Інстаграм ЛОМЦ