Завдяки проекту «Кіномандри» українські фільми переглянули більше тисячі глядачів

19 квітня 2019р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Торік департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА ініціював проект «Кіномандри». Більше 1100 глядачів отримали унікальну можливість переглянути першими на великому екрані фільми української індустрії. Зокрема, «Король Данило», «Таємний щоденник Симона Петлюри», «Позивний Бандерас», де кожен глядач перенісся в історичну епоху національної боротьби за незалежність, українську ідентичність та самоствердження.

Проект набув неабиякого успіху. Кожен із сеансів відвідали десятки студентів, школярів, вчителів та культурних працівників. Тому цього року департамент продовжує кінопокази, зокрема представив унікальний історичний фільм «Крути-1918», який відкриває правду на трагічні події боротьби за українську незалежність у період національно-визвольних змагань і дозволяє поглянути на ті буремні дні очима молодих героїв-патріотів, що стали на захист Києва від більшовицької навали. 

«Ми вважаємо, що такі кінопокази є дуже важливими для сьогодення, адже це впливає на формування в молоді національної свідомості, почуття національної гідності та патріотизму, виховує громадянина-патріота, який має тверду віру у власні сили до розбудови Української національної держави», - наголосила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook