Такі фільми нагадують суспільству про те, що боротьба триває, - Павло Клімкін під час перегляд фільму „Сильні духом”

23 Червня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні ,23 червня, в межах ІІІ Форуму місцевого розвитку відбувся перегляд фільму „Сильні духом” режисера В’ячеслава Бігуна.

Переглянув стрічку, зокрема й міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

«Зовсім не просто бути людиною такої долі, як наші політв’язні. Ми всі розуміємо, в якому стані українці, яких утримують у в’язницях. Але вони щодня ведуть боротьбу. І тільки ми всі разом спільною працею можемо дотиснути окупанта і звільнити всіх наших бранців. Через ув’язнених в Росії українців, ми розуміємо, хто ми є і куди рухатись далі. А подібні фільми потрібні усім нам щоб нагадувати суспільству про те, що боротьба триває», - - зазначив під час обговорення стрічки «Сильні духом» Павло Клімкін.

«Режисер фільму в підтримку політв’язнів теж оголосив голодування, і я уже другий тиждень намагаюсь переконати його припинити. Але я розумію, що ним рухає. Це те, що він може зробити для привернення уваги до проблеми українських політв’язнів. На моє переконання, ми мусимо об’єднати зусилля аби звільнити усіх наших побратимів», - розповів герой фільму Юрій Яценко.

Окрім того, Павло Клімкін також закликав режисера кінострічки «Сильні духом» В’ячеслава Бігуна  відмовитись від голодування, зателефонувавши до нього після перегляду.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook