На Львівщині триває підготовка до відбіркового тестування на "Ігри Нескорених"

4 липня 2019р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 4 липня, у Львівській ОДА під головуванням заступника голови облдержадміністрації Романа Филипіва відбулось засідання робочої групи з підготовки та проведення відбіркового тестування на національні змагання «Ігри Нескорених».

Відтак, представники відповідальних структур обговорили нагальні питання щодо проведення тестувань у всіх спортивних дисциплінах у рамках відбору, медичного супроводу, транспортування учасників тощо.

Зазначимо, «Ігри Нескорених 2020» відбудуться 9-16 травня 2020 року в Гаазі (Нідерланди).

У змаганнях візьме участь 19 націй: Афганістан, Австралія, Бельгія (вперше), Канада, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Ірак, Італія, Йорданія, Нідерланди, Нова Зеландія, Польща, Румунія, Україна, Великобританія, США. 500 учасників Ігор Нескорених 2020 змагатимуться в стрільбі з луку, легкій атлетиці, веслуванні на тренажерах, екстремальному керуванні від Jaguar Land Rover, пауерліфтингу, велоспорті на шосе, волейболі сидячи, плаванні та регбі у візках. Цьогоріч до збірної України потрапить 20 учасників.

Спортивне тестування у Львові відбудеться 13 липня 2019 року на території Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України (вул. Клепарівська, 39-А). Національні змагання «Ігри Нескорених в Україні відбудуться  8 вересня 2019 року.

Офіційно склад збірної України Ігор Нескорених 2020 буде  оголошено 17 жовтня 2019 року.

Участь у тестуванні можуть взяти: усі ветерани та діючі військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій АТОООС або в ході миротворчих операцій за участі України з 1991 року.

Усі охочі пройти тестування у Львові повинні зареєструватись он-лайн до 6 липня включно.

Учасників відбору мають спробувати свої сили у 6 адаптивних видах спорту: легка атлетика (біг, стрибки в довжину, штовхання ядра, легка атлетика на візках), плавання, стрільба з лука, веслування на тренажері, пауерліфинг та велосипедний спорт (в тому числі велосипедний спорт на візках).

Наявність спортивного досвіду та спортивних досягнень не є обов’язковими, тому до спортивних тестувань запрошуються учасники, які ніколи не займались спортом.

Ключові слова:

Ігри Нескорених

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook