Маркіян Мальський зустрівся із членами національної збірної команди України Invictus Games 2020

21 жовтня 2019р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 21 жовтня, голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський зустрівся із членами національної збірної команди України Invictus Games 2020, що проходитимуть у травні в Гаазі (Нідерланди).

З понад 200 кандидатів до складу національної збірної України на Invictus Games 2020 обрали 20 осіб, серед них 4 представники Львівщини, зокрема: Дмитро Афанасьєв (Національна Гвардія України) – стрільба з лука та пауерліфтинг; Ігор Галушка (ветеран Національної Гвардії України) – веслування на тренажерах та плавання; Сергій Калитюк (ветеран Збройних Сил України) – стрільба з лука та велоспорт; Віктор Легкодух (ветеран Збройних Сил України) – веслування на тренажерах та велоспорт.

Тренером, відповідальним за підготовку стрілків з лука у складі національної збірної команди України, призначений львів’янин Дмитро Сидорук  –  срібний  призер Invictus Games 2017 в  м. Торонто, голова ГО «Спортивна асоціація ветеранів війни «Незламний». 

«Пишаємось, що ви представляєте Україну на таких статусних змаганнях. Ми щиро вдячні вам за це. Ви є символом нашої боротьби і перемоги», - зазначив очільник Львівщини.

Також Маркіян Мальський обговорив із членами національної збірної питання організації тренувань та забезпечення команди для участі у змаганнях.

Довідково:

«Ігри Нескорених» (Invictus Games) –  це міжнародні спортивні змагання для військовослужбовців і ветеранів із обмеженими фізичними можливостями, отриманими під час виконання службових обов'язків. Участь у змаганнях беруть команди від країн-членів НАТО, а також стратегічних партнерів Альянсу.

У спортивному тестуванні до національних змагань Ігри Нескорених у м. Львові (13 липня) взяли участь 55 осіб (з них 35 осіб жителі  Львівської області). У Всеукраїнських Іграх Нескорених (м. Київ, 14 вересня) змагалося 45 представників Львівщини.

При обранні кандидатів національною відбірковою комісією до уваги бралися чотири критерії:

Оцінка і аналіз анкетних даних – 40%.
Оцінка і аналіз відеозапису інтерв’ю з професійними психологами – 25%.
Спостереження за учасниками відбору під час тренувань – 25%.
Спортивні результати – 10%.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook