У Львівській ОДА відбулось засідання комісії щодо державної підтримки об’єктів плодівництва

25 липня 2019р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Днями у департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації відбулось засідання обласної комісії з розгляду заяв та документів суб’єктів господарювання щодо компенсації з державного бюджету витрат, пов’язаних з будівництвом об’єктів плодівництва.

На виконання заходів для  розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства у 2019 році з державного бюджету виділено 200 млн гривень.

Відтак, комісія розглянула листи-клопотання двох суб’єктів господарювання та подані клопотання до комісії Міністерства аграрної політики та продовольства України про включення їх до переліку претендентів на державну підтримку за бюджетною програмою «Державна підтримка розвитку хмелярства, закладання молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними», які проводять будівництво камер швидкого заморожування плодів і ягід та холодильника з регульованим газовим середовищем ємністю від 500 тонн для зберігання столових сортів винограду та плодів власного виробництва.

Державна підтримка суб’єктам господарювання надається після введення об’єкта в експлуатацію.

Документи до комісії Міністерства аграрної політики та продовольства України подають поетапно тричі на рік:

  • до 1 серпня - про включення суб’єкта господарювання  до  переліку претендентів на державну підтримку та  підтвердження початку будівництва об’єкта;
  • до 1 жовтня та до 1 грудня  - підтвердження про хід та/або завершення будівництва об’єкта.

Ключові слова:

комісіясадівництво

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook