Агровиробники Бродівщини взяли участь у круглому столі з питань інформаційного-правового забезпечення громадян

26 липня 2019р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

В районах області тривають круглі столи «Роль громадських ініціатив в поширенні позитивного досвіду інформаційно-правового забезпечення громадян». Заходи відбуваються в межах Проекту «Підвищення правової свідомості сільського населення - шлях до покращення рівня життя».  

Зокрема, заступник начальника управління – начальник відділу департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Тетяна Борушок, представники Львівської аграрної палати, Головного територіального управління юстиції у Львівській області, представник Уповноваженого Верховної Ради з прав людини в західних областях відвідали Бродівщину. Участь у заході взяли власники земельних ділянок (паїв) та агровиробники району.

В межах семінару обговорили питання змін до чинного земельного законодавства, зокрема присутніх поінформували про Закон України від 10.07.2018 № 2498-VIII, що набрав чинності з 1 січня 2019 року та зобов’язує власників невитребуваних земельних ділянок, або їх спадкоємців, оформити право власності на свої наділи до 1 січня 2025 року.

Також порушили питання надання правової допомоги в оформленні  документів на земельні ділянки та способи захисту майнових прав, оренди (суборенди) землі.

Окрім цього, Тетяна Борушок поінформувала учасників круглого столу про діяльність Антирейдерського штабу в області, проведення аудиту землі, та ознайомила присутніх з напрямами підтримки агропромислового комплексу за рахунок програм обласного та державного бюджетів, якими можуть скористатися фермери та агропідприємства.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook