Тиждень порозуміння: на пунктах пропуску організували просвітницьку акцію

29 серпня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Знати та користуватися своїми правами, а також дотримуватися правил та законів - закликають митники та прикордонники, які здійснюють процедури перетину кордону.

Саме з такою метою сьогодні, 29 серпня, на пунктах пропуску Краковець, Шегині та Рава-Руська організували навчання для українців, які перетинають кордон України.

В межах акції водіям та пасажирам розповіли про порядок оформлення документів, обстеження транспортних засобів та багажу, а також роздали інформаційні матеріали з усіма прописаними правилами.

"Спільно з прикордонною службою ми розробили пам'ятку для усіх хто перетинає кордон, аби люди знали, що можна робити, чого не можна, які у громадянина є права і за що можна мати відповідальність. Як не дивно, багато людей просто не знають своїх обов'язків та прав, тому дуже часто трапляються конфліктні ситуації. Ми цивілізована нація, і можемо спільними зусиллями навести лад у цій сфері", - переконаний в.о начальника Львівської митниці ДФС Євген Сафонов.

За словами начальника відділу прикордонного контролю підполковника Максима Зубика, перевірка документів, огляд автомобілів та моніторинг багажу мають певні часові межі.

«Перевірка документі має становити до двох хвилин. Оформлення легкового автомобіля триває до 8 хвилин, а автобус, де є до 90 осіб, може затриматись до 50 хвилин. Об’єднані бази із митною службою покликані зменшити тривалість таких оформлень. Окрім того, є пункти, де українська та польська сторони здійснюють спільний огляд, відповідно там процедури відбуваються швидше», - наголосив підполковник Максим Зубик.

Здійснення контрольних процедур також можуть пришвидшити за рахунок збільшення кадрового складу пунктів пропуску.  У цьому напрямі відбудуться зміни, в межах яких відбір кадрів проводитимуть по-новому та застосуватимуть різні рівні перевірок.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook