Успішні проєкти міжнародної технічної допомоги презентують в межах XIX Міжнародного економічного форуму

1 листопада 2019р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Про проєктний менеджмент в контексті транскордонного співробітництва спілкуються сьогодні в межах  XIX Міжнародного економічного форуму.

Привітав учасників панельних дискусій перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський.

«Приємно, що сьогодні тут з нами є польські колеги, які теж розуміють необхідність і потребу розвитку інфраструктури, яка стосується безпеки, швидкості, якості перетину пунктів пропуску. І це спонукає до нових ідей.  Ми маємо ініціативи і напрацювання в даному напрямку. Бажаю вам плідної роботи, корисних напрацювань»,-  зазначив Василь Лозинський.

У першій панелі спікери говорили про руйнування бар'єрів: кордон не перепона. Серед спікерів - Віцемаршалек Люблінського воєводства, Люблін, Республіка Польща Збігнєв Войцеховскі, виконавча директорка ГО «Європа без бар`єрів» Ірина Сушко, доктор соціологічних наук, дослідниця, соціолог Оксана Міхеєва, радник голови Державної митної служби України з міжнародної співпраці Сергій Петухов, керівник відділу Продакт Менеджменту та Бізнес Аналізу компанії SoftServe Іоанна Пона, позаштатний радник голови Львівської обласної державної адміністрації з питань інформаційної, гуманітарної політики та діджиталізації Віктор Гальчинський.

Участь у дискусії взяв голова Львівської ОДА Маркіян Мальський.

У другій панельній дискусії презентуватимуть успішні проєкти міжнародної технічної допомоги.

Міський голова м.Жовква Петро Вихопень розкаже про проєкт «Реалізація першого етапу модернізації комунальної котельні та району, що нею опалюється»), заввідділу дитячої ЛОР ЛОДКЛ «ОХМАТДИТ», віце-президент Aсоціації дитячих оториноларингологів України, представник України в Раді European Society of Pediatric Otorhinolaryngology  Федір Юрочко про проєкт «Спільна ініціатива Мазовецької Спеціалізованої Лікарні в Остроленці та Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «ОХМАТДИТ» для підвищення доступності медичних послуг в області сучасної хірургії», перший заступник мiського голови м.Червонограда Дмитро Балко про проєкт «Поліпшення системи транскордонного захисту навколишнього середовища в мерії Ксєнжполь у Польщі та м.Червоноград в Україні – через розвиток каналізаційної інфраструктури».

Також участь у дискусії візьмуть керівник Представництва спільного технічного секретаріату Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна у м.Львові Oльга Парасоцька та депутат Львівської обласної ради, голова постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної політики Андрій Ковч.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook