ЛОДА підписала Меморандум про співпрацю із Західним міжрегіональним управлінням юстиції та Радою арбітражних керуючих.

16 вересня 2021р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 16 вересня, в межах XX Міжнародного економічного форуму Львівська ОДА підписала Меморандум про співпрацю із Західним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції м. Львова і Радою арбітражних керуючих.

Меморандум передбачає співпрацю в частині популяризації роботи арбітражного керуючого, запровадження нових механізмів, в тому числі і на законодавчому рівні в частині покращення справ про банкрутство і їх ведення, умови роботи арбітражних керуючих і популяризацію професії.

В цьому напрямку Міжрегіональне управління юстиції вже підписало меморандуми про співпрацю з трьома вищими навчальними закладами: ЛНУ Франка, Острозька академія і Луцький університет, тут формують відповідні курси навчання.

Також Меморандум передбачає співпрацю у напрямку економічного розвитку підприємств та територій, відновлення платоспроможності боржників або визнання їх банкрутом, антикризові програми, виявлення ознак неплатоспроможності підприємств, діагностика кризового стану та загрози банкрутства підприємств установ та організацій, які перебувають у сфері управління ода.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook