Зареєструватись на Міжнародний економічний форум медіа можуть до завтра

13 вересня 2021р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Вже за декілька днів, 16 вересня, на Львівщині відбудеться масштабна економічна подія – XX Міжнародний економічний форум. Серед учасників – представники політичної еліти України, дипломатичного корпусу, українського бізнесу, провідних міжнародних компаній, а також торгових місій з більш ніж 20 країн світу.

XX Міжнародний Економічний форум - це практичний майданчик для пошуку нових бізнес-контактів, нових партнерів, інвесторів. Це один з найбільших нетворкінг-платформ України для середнього та великого бізнесу, топ-менеджерів держави, управлінців, інвесторів.

Головною особливістю цьогорічного Форуму стануть зустрічі у форматі «В2В», які сприятимуть налагодженню діалогу між українським та іноземним бізнесом. Під час Форуму відбудеться виставка, на якій кожен охочий зможе представити товари та послуги свого підприємства.

У межах найбільшої економічної події Західної України заплановані наступні заходи:

- Панельне обговорення «Постпандемічний світ: від нових викликів до стійкого економічного розвитку»;

- Панельне обговорення «Львівщина: капіталізація через додану вартість»;

- Панельне обговорення «Інвестиції в цінності»;

- Крос-секторальні обговорення та воркшопи.

До участі запрошують ЗМІ та медіа-партнерів. Зареєструватись можна до 18:00 год 14 вересня. Деталі за телефоном +380631061187.

Реєстрація за посиланням.

Додамо, що очікують участь у форумі понад 1500 гостей, а саме: українських та закордонних бізнесменів, представників українського політикуму та громадського суспільства, успішних реформаторів з інших країн світу, визначних економістів, послів та науковців.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook