У межах ювілейного Міжнародного економічного форуму дискутуватимуть про державно-приватне партнерство

8 вересня 2021р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

16 вересня в межах «ХХ Міжнародного економічного Форуму», відбудеться крос-секторальне обговорення на тему «Державно-приватне партнерство: співпраця на умовах win/win».

Модератор заходу: Андрій Кавчук - керуючий партнер, бізнес-адвокат.

“Одним зі шляхів реалізації національних інтересів країни є формування сприятливого інноваційно-інвестиційного середовища, яке слугує підґрунтям для трансформаційних процесів в економіці. Серед інвестиційних інструментів яскраво вирізняється державно-приватне партнерство (ДПП), яке дозволяє втілити низку важливих та масштабних соціально-економічних проєктів”, - зазначають партнери форуму.

Під час дискусії говоритимуть про: державне-приватне партнерство в Україні: стан справ, світовий досвід ДПП, який варто запровадити в Україні, сфери застосування ДПП та перспективні об'єкти, ризики і переваги державного/приватного партнера від проєктів ДПП, to do-list для досягнення win-win результату проєктів ДПП в Україні.

Партнери заходу: управління інвестицій та проєктів департаменту економічного розвитку Львівської міської ради (Роман Старецький, начальник управління); агенція з питань підтримки державного-приватного партнерства (Ніко Гачечиладзе, директор Агенції ДПП); жіноча ділова палата України, президентка Наталія Карпенчук-Конопацька.

До участі в заході запрошують представників органів державної влади, місцевого самоврядування, український бізнес та іноземні інвестори, які зацікавлені у співпраці із залучення інвестицій шляхом створення чи модернізації об'єктів державної та комунальної власності через форми співпраці державного - приватного партнерства, зокрема концесії.

Місце проведення: скайбокс на 4 поверсі стадіону «Арена Львів». Кількість учасників обмежена. Час проведення: 16 вересня з 12:30 - 13:30 год. Усіх охочих взяти участь в заході, просимо зареєструватись за посиланням: https://cutt.ly/IWOVxi3

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook