Найкращий стартап в межах Міжнародного економічного форуму отримає 100 тисяч гривень

13 вересня 2021р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Ювілейний XX Міжнародний економічний форум стане платформою взаємодії влади та бізнесу. Так, про потреби та розвиток бізнесу говоритимуть в межах панельних дискусій, свої проєкти підприємці презентують і в межах виставок, які діятимуть під час форуму.

«Ми з оргкомітетом від ЛОДА максимально пропрацювали концепцію Форуму так, щоб він був цікавий для бізнесу. Це видно по панелях та спікерах. Так, друга панель представляє Львівщину і говорить про капіталізацію через додану вартість. Це дуже важлива тема, адже ми повинні виходити з сировинного придатка для інших країн і формувати з української економіки економіку з доданою вартістю. Спікери панелі яскраво представляють різні галузі: культуру, освіту, виробництво, аграрну галузь, ІТ, туризм. І це прекрасно покаже і розкриє потенціал області для інвесторів», зазначив підприємець, засновник і президент West Ukrainian Business Club, співзасновник West Ukrainian Business School, CORE Business Club Олександр Магунь.

Ще на одній панельній дискусії в межах Форуму говоритимуть про інвестиції в цінності. Участь у ній візьмуть власники та представники топових українських глобальних компаній. Як зазначили під час брифінгу у Львівському пресклубі, спікери панельної дискусії є локомотивами української економіки, взірцевим прикладом інвестицій в ціннісну складову.

Поспілкуватись з представниками бізнесу в межах форуму можна під час Business Expo. Це експо-виставка ключових підприємств регіону та країни.

Також в межах Міжнародного економічного форуму проведуть найбільшу Startup Expo – виставку понад 70 українських стартапів. Тут налагодити комунікацію зможуть стартапери та представники фондів, які мають потенціал фінансувати стартапи.

До слова, як зазначив Олександр Магунь, найкращий стартап в межах форуму отримає 100 тисяч гривень.

«Ми хочемо, щоб наша область показала найбільший свій потенціал, кінцевою метою чого є залучення інвестицій», зазначив підприємець.

Більше про гостей та програму Форуму за посиланням.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook