На Львівщині відбулись урочистості до 90-ліття віце-президента Українського мінералогічного товариства Ореста Матковського

22 листопада 2019р, Новини. Прес-служба ОДА, Департамент паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства

На Львівщині відбулась урочиста академія з нагоди 90-річчя доктора геолого-мінералогічних наук, професора кафедри мінералогії, заслуженого професора Львівського національного університету імені Івана Франка, академіка Академії наук вищої школи України, віце-президента Українського мінералогічного товариства Ореста Ілляровича Матковського.

«Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого прекрасного ювілею. Щиросердечно вітаємо Вас із 90-річчям від Дня народження. Це величезний життєвий досвід, це роки щастя і турбот, радощів і прикрощів. Усе зроблене Вами – непідвладне плину часу і зміні поколінь. Бажаємо Вам міцного здоров’я та людського щастя. Нехай родинне тепло, людська вдячність і пошана будуть вірними супутниками на довгії та благії літа», – з вітальним словом від Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради виступив начальник відділу вугільної та енергетичної промисловості управління паливно-енергетичного комплексу департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Мар’ян Мороз.

Зазначимо, що потужна та тривала науково-педагогічна, навчально-методична, науково-організаційна та громадська діяльність Ореста Матковського ознаменувалася вагомими новаційними результатами – сотнями статей, десятками монографій, підручників і посібників, а також інтенсивним розвитком Львівської регіонально-мінералогічної школи.

Ключові слова:

нагородження

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook