В межах стратегічного форуму презентували Дорожню карту розвитку сфери туризму в Україні

26 листопада 2019р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 26 листопада, у Києві відбувся стратегічний форум «Конкурентоспроможний туристичний сектор України — шлях вперед». Про це інформують в управлінні туризму та курортів Львівської ОДА.

Захід присвячений презентації нового проекту - Дорожньої карти розвитку сфери туризму в Україні, який фінансується ЄС у межах ініціативи EU4Business та підтримується ЄБРР в межах Європейського Тижня Підприємництва.

У стратегічному форумі, як спікер панельної дискусії щодо обговорення ролі DMO в розвитку регіонів, міст та туристичних дестинацій взяла начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталя Табака.

«Презентована дорожня карта розвитку сектору туризму - це той поетапний дороговказ, який доречно регіонам адаптувати для своїх унікальних можливостей, зокрема і в частині дотримання часових етапів. Запропоновані терміни для Львівщини можна значно оптимізувати і пришвидшити, адже частина заходів вже реалізовуються. Також важливо зазначити, що в Дорожню карту варто додати напрямки розвитку медичного і оздоровчого туризму, а також інформацію щодо розвитку туристичної дестинаціі Карпат», - зазначає Наталя Табака.

Проведена робота експертів ЄБРР у розробці Дорожньої карти розвитку сфери туризму важлива для короткотермінового та довготермінового стратегічного планування в Україні та зокрема в регіонах. Численні експертні інтерв`ю та аналітика дають можливість зрозуміти, куди спільно рухатись та які ресурси для цього залучати.

Участь у форумі взяли лідери ринку туризму та гостинності, керівники профільних міністерств, регіональних і міських структурних підрозділів відповідальних за туризм, завідувачі кафедр туризму ВНЗ країни, журналісти та міжнародні експерти.

У межах форуму порушили питання реорганізації системи державного управління в секторі туризму, правової бази та регулювання в сфері туризму, фінансування сектору туризму та міжнародний маркетинг національного туристичного продукту. А також обговорили стан та шляхи удосконалення туристичної інфраструктури, туристичні продукти України, роль DMO в розвитку регіонів, міст та туристичних дестинацій, залучення міжнародних коштів на проекти для малого бізнесу в галузі туризму та пропозиції щодо внесення змін до податкового кодексу в частині сплати туристичного збору.

Ключові слова:

дорожня картатуризм

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook