На Львівщині урочисто відзначили День авіації України

28 серпня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

У 16-ій окремій авіаційній бригаді «Броди»  сьогодні відбулись урочистості з нагоди Дня авіації України. Заходи розпочались із покладання квітів до алеї «Загиблим воїнам авіаторам».

Із професійним днем військових льотчиків привітав голова Львівської ОДА Максим Козицький.

«Дякую вам за високий професіоналізм і мужність, за можливість гордитися нашою сильною військовою авіацією. За те, що у війні з російським агресором ви одні з найперших підставили своє плече. І завжди були там, де найважче, де найбільш небезпечно. На жаль, впродовж останніх років ми мали дуже багато сумних події. Тут, у Бродах, прощалися з вашими побратимами, які загинули за нас, за нашу країну. Схиляю голову перед світлою пам’яттю наших Героїв. Я дякую вам, військовим, що ви не втрачаєте віри в перемогу. І передаєте цю віру нам. Я бажаю вам ніколи не знати лиха. Хай якнайшвидше настане той день, коли небо над всією Україною буде мирним і ніхто не зазіхатиме на наші земні і повітряні кордони. Нехай кожен ваш політ буде успішним і щасливим. Досягайте нових професійних висот» - акцентував очільник області.

За сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у забезпечення обороноздатності України та з нагоди Дня авіації Максим Козицький оголосив подяку та нагородив цінними подарунками шістьох військовослужбовців.

Довідково:

День авіації — професійне свято військових і цивільних авіаторів та працівників авіаційної промисловості і транспорту України. Відзначається щорічно в останню суботу серпня.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook