Максим Козицький відзначив діячів фізичної культури та спорту Львівщини

11 вересня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 11 вересня, напередодні Дня фізичної культури та спорту голова Львівської ОДА Максим Козицький зустрівся з представниками галузі та привітав з професійним святом.

“Спорт розвиває в людині життєво необхідні якості - досягання мети, завзятість, командність, старання і вміння вести здоровий спосіб життя. Я вдячний нашим тренерам і спортсменам, що прославляють Львівщину. Ми за вас вболіваємо і шалено радіємо, коли бачимо на вищих п'єдесталах пошани. Ваш приклад є поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів нашої області”, - зазначив Максим Козицький.

Також очільник області вручив подяки представникам галузі. Їх отримали керівники та тренери успішних львівських спортивних клубів та федерацій, фахівці управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА та Львівського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», представники спортивних баз Львівщини.

“Розвиток рухової активності та спорту, формування здорового способу життя, без сумніву, стають державним завданням і особисто моїм як очільника Львівської ОДА. Ми робимо все можливе, аби ваша робота була максимально комфортною та продуктивною, а спорт ставав доступнішим для ще більшої кількості мешканців Львівщини”, - додав очільник області.

Окрім цього, голова ОДА вручив посвідчення про звання Заслуженого працівника фізичної культури та спорту України старшому тренеру-викладачу відділення боксу  ДЮСШ №7 міста Львова Володимиру Ткаченку,  старшому тренеру-викладачу відділення боксу  ДЮСШ № 2 міста Червоноград Івану Хомяку. Усім їм президент України присвоїв такі звання у червні цього року з нагоди Дня Конституції.

Нагадаємо, станом на сьогодні на Львівщині успішно розвивається понад 80 видів спорту. 745 спортсменів нашої області входять до складу національних збірних команд України, що складає 10% усіх українських спортсменів-збірників. Щорічно на території області відбувається понад 60 міжнародних спортивних заходів та близько 300 всеукраїнських змагань.

Ключові слова:

нагородження

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook