Уряд продовжив строк подання документів на отримання держпідтримки в галузі садівництва і тваринництва

24 вересня 2020р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

23 вересня на засіданні Уряду схвалили Постанову, якою передбачено перенесення термінів подання документів на отримання сільгоспвиробниками державної підтримки в галузі садівництва і тваринництва з жовтня на листопад.

Зокрема, Постанова вносить зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства (постанова КМУ № 587) та Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції (постанова КМУ № 107). Так, документи подаватимуть до 1 листопада поточного року:

- для отримання часткового відшкодування вартості за придбаний садивний матеріал (плодово-ягідних культур, винограду, хмелю) та проведені роботи (спорудження шпалери і встановлення систем краплинного зрошення та придбання матеріалів, необхідних для проведення таких робіт);

- для отримання часткового відшкодування вартості об’єктів (холодильників для зберігання плодів, ягід, столових сортів винограду та хмелю власного виробництва, цехів первинної переробки технічних сортів винограду, плодів та ягід власного виробництва, об’єктів із заморожування плодів та ягід виробникам, які вирощують плоди та ягоди);

- для отримання часткового відшкодування вартості ліній (для товарної обробки плодів та ягід; для висушування плодів, ягід та хмелю; для переробки плодів, ягід та технічних сортів винограду на соки, пюре, виноматеріали), техніки та обладнання (для проведення технологічних операцій у виноградарстві, садівництві і хмелярстві).

  • 15 листопада поточного року:

      - для отримання часткового відшкодування вартості тваринницьких об’єктів;

      -  для отримання часткового відшкодування вартості об’єктів із зберігання та переробки зерна.

«Прийняте рішення дозволить збільшити кількість потенційних отримувачів державної підтримки та залучити фінансування у галузь сільського господарства області. У 2020 році 12  суб’єктів  господарювання  Львівщини заклали 108 га нових плодово-ягідних насаджень, 2  господарства завершили будівництво холодильників з камерами заморожування плодово-ягідної продукції загальною потужністю понад 2,5 тис. тонн, 6 сільгосптоваровиробників завершили будівництво 7 тваринницьких об’єктів. Дані виробники зацікавлені в державній підтримці для інвестування відшкодованих коштів у розвиток виробництва. У 2019 році по напрямах програми садівництва та відшкодування будівництва об’єктів тваринництва державну підтримку в сумі 17,1 млн. грн. отримали 24 суб’єкти господарювання», - зазначила заступник директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Людмила Гончаренко.

Ключові слова:

постановасадівництво

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook