Іван Собко оглянув хід реконструкції приймального відділення Новояворівської районної лікарні

21 жовтня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 21 жовтня, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Іван Собко, за участю голови райдержадміністрації Юрія Шпака, першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Денеги та в. о. директора КНП ЯРР «Новояворівської районної лікарні ім. Юрія Липи» Григорія Мороза здійснили робочий візит у КНП ЯРР «Новояворівської районної лікарні ім. Юрія Липи».

Під час робочої поїздки присутні оглянули приймальне відділення, поспілкувались з в. о. директора Григорієм Морозом та колективом лікарні щодо ситуації поширення гострої респіраторної інфекції СOVID-19.

"Сьогодні оглянули хід робіт з реконструкції приймального відділення Новояворівської районної лікарні імені Юрія Липи. Хочу наголосити, що роботи ведуться активно згідно графіку, з метою здачі і відкриття об‘єкту одним з перших вже до кінця листопада. Впевнений, що всі наші 9 опорних закладів охорони здоров‘я Львівщини по Програмі Президента України Велике будівництво будуть сучасними та конкурентними, де мешканцям надаватиметься якісна медична послуга", - підкреслив Іван Собко.

Іван Собко зазначив, що Львівська обласна державна адміністрація скерувала аванс в сумі 30% від загальної вартості проєкту, яка становить 6859,368 тис грн. Сума державного бюджету розрахована не лише на реконструкцію приміщення, а й на закупівлю сучасного діагностичного обладнання.

Також присутні оглянули спеціалізоване авто класу «В», яку заступник ЛОДА Іван Собко передав КНП ЯРР «Новояворівській районній лікарні» закуплену за кошти НСЗУ на відкритті реабілітаційного центру 16 жовтня 2020 року.

Крім того, Почесною грамотою облдержадміністрації нагородили в. о. головного лікаря Григорій Мороз за високий професіоналізм, багаторічну працю в галузі медицини.

 

Марта Кудляк

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook