«Велике будівництво»: у Волі Висоцькій на Жовківщині відкрили дитячий садок на 40 навчальних місць

30 грудня 2021р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

У с. Воля Висоцька Жовківської територіальної громади Львівського району після трирічної реконструкції відкрили дошкільний навчальний заклад. Відтепер у садку зможуть навчатися 40 дітей.Реконструкцію провели у межах програми Президента України «Велике будівництво».

Загальна вартість ремонтних робіт склала майже 18,5 млн грн, з яких майже 4 млн грн скерували з обласного бюджету. Окрім того, 8,5 млн грн виділили з державного бюджету та 6 млн – з бюджету громади.

На урочистий захід завітали представники влади, керівництво громади, села, вихователі та майбутні вихованці садочку, батьки. Участь у відкритті садка взяв голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

«Наше завдання - дарувати дітям щасливе дитинство і створювати гідні умови для навчання у незалежній державі. Ми маємо виховувати їх справедливими, чесними та працьовитими. Батьки мають допомагати дітям у досягненні висот. Відкриття цього садочка - це комфортні  умови для малечі та вихователів, а також нові робочі місця. Програма Президента асоціюється з будівництвом доріг, об'єктів інфраструктури, але також вона дає можливість виховувати українця. Завдяки спільним зусиллям громади, створюються умови для виховання дитини, щоб вона з дитинства розуміла, що таке українська пісня, народний танець. Дякую усім, хто долучився до реалізації цього закладу», - зазначив Максим Козицький.

Воля-Висоцька входить до складу Жовківської територіальної громади Львівського району. Населення складає 1724 жителі, з них 157 - діти дошкільного віку, які до цього часу не мали змоги навчатись через відсутність дошкільного навчального закладу. Щоб розв'язати проблему, придбали нежитлове приміщення, яке реконструювали під дошкільний навчальний заклад на 40 місць.

Реконструкція будівлі також дозволить створити п’ятнадцять нових робочих місць, забезпечить отримання якісного рівня теплового комфорту/санітарних норм для належної організації навчально-виховного процесу у приміщеннях закладу та дозволить економити бюджетні кошти на оплату послуг з теплопостачання будівлі.

Зокрема, під час реконструкції:

  • добудували другий поверх;
  • улаштували дах, підлогу, інженерні мережі (водопостачання, каналізування, опалення, вентиляції, електропостачання);
  • встановили віконні та дверні блоки;
  • провели внутрішні оздоблювальні роботи;
  • здійснили утеплення та опорядження фасадів;
  • облаштували паливну з встановленням електричних котлів;
  • провели благоустрій території та закупили необхідне обладнання.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook