40 місць для дошкільнят громади: триває реконструкція дитсадка у с. В’язова

8 грудня 2021р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Триває реконструкція приміщення дошкільного навчального закладу в селі В’язова Жовківського району. Роботи проводять в межах програми Президента України «Велике будівництво». Замовником робіт є Жовківська міська рада.

Будівництво об’єкта розпочали цьогоріч, на що загалом передбачили 20 млн 753 тис. грн. Фінансується реконструкція за кошти ДФРР, місцевого бюджету та субвенції з державного бюджету.

У проєкті передбачили реконструкцію приміщення під дитячий садок (добудова корпусу), влаштування даху, заміну вікон та дверей, влаштування інженерних мереж (водопостачання та водовідведення, теплопостачання, електропостачання), фасадні, внутрішні оздоблювальні роботи, проведення до ладу території, закупівлю обладнання.

Станом на зараз на об’єкті проводять роботи зі зведення даху. Також  тривають роботи із заливання стяжок з утепленням підлоги у спальних і ігрових кімнатах, розпочали роботи із монтажу внутрішніх електромереж.

Реконструкція об’єкта у В’язовій дозволить створити 40 місць для дошкільнят та ще 15 нових робочих місць. Таким чином дитсадок забезпечить право дітей на здобуття дошкільної освіти.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook