З нагоди професійного свята на Львівщині відзначили працівників прокуратури

1 грудня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 1 грудня, своє професійне свято відзначають працівники прокуратури України. Урочистості також відбулись у Львівській обласній прокуратурі.

З професійним святом працівників та ветеранів органів прокуратури привітав перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

«Органи прокуратури були, є і будуть одним з ключових державних органів, які стоять на захисті прав та свобод людини і громадянина, суспільних і державних інтересів. Сьогодні Україна проходить етап важливих змін. І тут важливими є міцні інституції, зокрема органи прокуратури, правоохоронні органи, які мають стати надійним фундаментом побудови міцної правової європейської держави»,-  зазначив він.

Також за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників прокуратури Андрій Годик вручив почесні грамоти  від голови Львівської ОДА працівникам Львівської обласної прокуратури.

 

Довідково 

Відповідно до статті 131-1 Конституції України прокуратура здійснює такі функції:
 
- підтримання публічного обвинувачення в суді;
 
- організацію і процесуальне керівництво досудовим розслідуванням, вирішення відповідно до закону інших питань під час кримінального провадження, нагляд за негласними та іншими слідчими і розшуковими діями органів правопорядку;
 
- представництво інтересів держави в суді у виключних випадках і в порядку, що визначені законом.
 
Згідно з Перехідними положеннями Основного Закону України прокуратура продовжує виконувати відповідно до чинних законів функції:
 
- досудового розслідування до початку функціонування органів, яким законом будуть передані відповідні функції;
 
- нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян, - до набрання чинності законом про створення подвійної системи регулярних пенітенціарних інспекцій.
 
Організація та порядок діяльності прокуратури згідно з вимогами статті 131-1 Конституції України визначаються законом.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook