Роман Хім‘як зустрівся з найкращими художніми гімнастками Львівщини

31 грудня 2020р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

Напередодні Нового року керівник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як зустрівся з гімнастками Львівщини, які цьогоріч стали призерками національних змагань та очільницею обласної федерації художньої гімнастики Іриною Іванів.

«Федерація художньої гімнастики займає провідні позиції в Україні за результатами виступів спортсменів на національних змаганнях. Цей рік став для наших гімнасток особливо продуктивним, бо хоч відбулись далеко не усі заплановані змагання, було чимало перемог та нагород», – зауважив Роман Хім‘як

Зокрема, збірна Львівщини, до якої входили Анастасія Пташник, Марта Федишин, Анастасія Михайленко, Анастасія Федоришин, Марта Борис та Ірина Борисенко, цьогоріч стали бронзовими призерками Чемпіонату України у групових вправах.

Команда юніорів у складі Аліни Мельник та Сніжана Ощіпко стали бронзовими призерками Чемпіонату України 2020.

На зустріч також завітали титуловані вихованки львівської школи художньої гімнастики, спорстменки національної збірної Христина Погранична та Каріна Сидорак. Нагадаємо, 14-річна Каріна Сидорак цьогоріч стала чемпіонкою Європи в командному заліку та срібною призеркою чемпіонату Європи серед юніорів у вправі зі стрічкою.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook