Молодь Львівщини запрошують подаватися на здобуття Премії Кабінету Міністрів України

12 січня 2021р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Стартував прийом заявок на здобуття Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України. Премію можуть отримати  особи віком до 35 років за досягнення у розбудові України упродовж 2020 року. При цьому також можуть враховувати досягнення кандидата на присудження Премії за попередні роки.

Щороку присуджують до 20 Премій у розмірі 50 тисяч гривень кожна. Премію не присуджують повторно, а також за досягнення, за які особи відзначені державними нагородами.

Для здобуття Премії районні, районні у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, органи місцевого самоврядування, громадські об’єднання, які не мають статусу всеукраїнських, відокремлені підрозділи всеукраїнських громадських об’єднань, благодійні організації, місцеві або регіональні засоби масової інформації мають можливість подати до 1 березня 2021 року не більше як на одну особу:

1) пропозиції про присудження Премії за затвердженою формою;

2) матеріали презентації кандидата на присудження Премії (відео-, фотопрезентації, наукові та навчально-методичні публікації, матеріали в місцевих, регіональних та всеукраїнських засобах масової інформації, на веб-порталах тощо);

3) характеристику кандидата на присудження Премії із зазначенням його досягнень (інформації про реалізовані громадські проекти та отриманий соціальний ефект) за підписом керівника, що скріплюється печаткою;

4) копію паспорта кандидата на присудження Премії;

5) копію реєстраційного номера облікової картки платника податку згідно з Державним реєстром фізичних осіб - платників податків, крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомити про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті;

6) згоду кандидата на обробку персональних даних;

7) довідку, що підтверджує місце проживання кандидата на здобуття Премії, яка видана в установленому порядку;

8) довідку з установи банку щодо рахунку в національній валюті.

Повний пакет документів необхідно надсилати на поштову адресу: 01601, м. Київ, вул. Еспланадна 42, каб. 313а.

«На мою думку, молодь має прагнути бути у числі найбільш активних молодих людей, які своїми діями змінюють країну на краще крок за кроком. Такі премії не є самоціллю, але вони мотивують працювати ще більше, аби бути поміченими. Номінація, а тим паче перемога, означають, що справи молоді видно і відчутно для інших. Від нас усіх залежить її сьогодення і майбутнє. Впевнений, саме такі молоді лідери керуватимуть державою – із правильними цінностями та уявленнями про стратегію її розвитку», – зазначив директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації Андрій Ковальський.

З деталями можна ознайомитись у постанові Кабінету Міністрів України від 21.11.2007 №1333 за посиланням. 

Критерії висунення кандидата на присудження Премії доступні за посиланням.

Додаткова інформація щодо організаційного, інформаційного та технічного забезпечення присудження Премії за телефоном: (044) 284-30-26 (відділ регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді департаменту молодіжної політики).

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook