«Треба шукати аргументи, аби потенційні відпочивальники з промислових регіонів України вирушали саме до нас», - Віталій Загайний

6 березня 2021р, Новини. Управління туризму та курортів

У Трускавці відбулося засідання Клубу готельєрів та рестораторів. Це платформа, котра вже 4-й рік поспіль збирає представників влади, дипломатичного корпусу, бізнесу, а також місцевих директорів і власників готелів, санаторіїв, оздоровчих та відпочинкових комплексів, ресторанів.

Цього разу на засіданні йшлося про перспективи відновлення туристичного потоку з Польщі, можливості співпраці з Торгово-промисловою палатою України, а також про розвиток жіночого підприємництва в туристичній сфері.

Участь у засіданні Клубу готельєрів та рестораторів взяв заступник голови Львівської облдержадміністрації Віталій Загайний. Він відзначив, що Трускавець - місто, яке добре знає, як залучити туриста, а також мотивувати його приїжджати сюди не один раз.

«Попри COVID-19 у кабінетах управління туризму та курортів йде робота, щоб подивитися, як має відновлюватись туристична сфера після перемоги над захворюванням. Один із перспективних напрямків – залучення туристів із Західної Європи до Трускавця. Є переговори щодо нового авіасполучення між Львовом і Франкфуртом-на-Майні. А це можливість запросити сюди ощадливого німецького туриста. Не виключено, що маршрут до Трускавця буде цікавий і для молодіжної аудиторії», - зазначив Віталій Загайний.

Та додав: «Це невеличкий фрагмент перспективи, аби розраховувати на туристичну аудиторію в Трускавці. Але набагато більшим компонентом є український турист, який може приїжджати сюди за оздоровленням. І тут пріоритетними є регіони, у яких зберігся індустріальний складник – Харківська, Дніпропетровська, Полтавська області, місто Київ. Це ті регіони, де є наповнення Фонду соціального страхування, тобто те, що може запропонувати держбюджет. Я мав розмову з одним із керівників санаторно-курортних комплексів Моршину, він скаржився, що в інших областях намагаються різними способами залишати людей на оздоровленні в себе, а не скеровувати на курорти Львівщини. Тож треба шукати аргументи, аби потенційні відпочивальники з цих областей вирушали саме до нас. У нас є відповідна якість, традиції і клас послуг, які ми можемо запропонувати», - підсумував Віталій Загайний.

Наталя Табака, керівниця управління туризму та курортів ОДА, презентувала Клубу Програму розвитку туризму та курортів у Львівської області на 2021-2025 роки. Її напередодні ухвалила обласна рада з фінансуванням на перший рік у 3 млн грн.

«Програма стосується і безпосередньо Трускавця. Вона покликана актуалізувати й модернізувати туристичні магніти міста й околиці, розширити вікову категорію відпочивальників на курортах. У місті відреставрують віллу «Гопляна», де сьогодні працює художній музей Михайла Біласа. А на території Східницької, Трускавецької й Бориславської громад, буде впроваджено проєкт «ВелоБескиди» – будівництво унікальних пішохідних та велосипедних шляхів активного туризму різного рівня складності з осердям – оглядовою вежею на горі Цюхів Верх».

 

Ключові слова:

туризм

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook