Для придбання спецавтомобілів для людей з інвалідністю передбачили 30 млн гривень

24 березня 2021р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

У 2021 році для придбання спеціально обладнаних автомобілів для людей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, передбачено 30 млн гривень.

Прийом заяв щодо придбання спецавтомобілів для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату здійснюється Міністерством соціальної політики України від виконавчих органів міських рад (міст з чисельністю населення до 50 тис. осіб), сільських, селищних рад об’єднаних територіальних громад, державних центрів комплексної реабілітації для осіб (дітей) з інвалідністю, що належить до сфери управління Міністерства.

Заяви для придбання спеціальних автомобілів подаються з відповідним пакетом документів (перелік необхідних документів розміщено на веб-сайті Мінсоцполітики).

Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 14.03.2018 № 189.

Відтак, пунктом 4 вищезазначено Порядку визначено умови забезпечення виконавчих органів рад спеціально обладнаними автомобілями.

Зокрема, такими умовами є:

- проживання не менше ніж 25 осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату та не мають в особистому користуванні та в користуванні законних представників автомобілів (у тому числі таких, що отримані через структурні підрозділи з питань соціального захисту населення обласних держадміністрацій на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці;

- функціонування служби з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, або наявність рішення про утворення її в поточному році;

- наявність документів, що підтверджують затвердження видатків на поточний рік для фінансування служби з перевезення;

- меморандум щодо роботи служби з перевезення, укладений між виконавчими органами рад та громадськими об’єднаннями, ініціативними групами осіб з інвалідністю та батьками дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату.

Заяви приймаються до 1 квітня 2021 року та розглядаються в порядку черговості їх надходження робочою групою, утвореною згідно з наказом Мінсоцполітики.

Додаткову інформацію можна отримати, звернувшись до спеціалістів департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації за тел. 032-261-25-54.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook