Стадіон імені Лева Броварського у Самборі планують відкрити у травні
Реконструкцію стадіону імені Лева Броварського завершують. Відкрити його для тренувань та змагань планують у травні.
Споруда розрахована на 2500 глядачів. Зараз підрядники активно монтують глядацькі трибуни.
“Вартість об’єкта становить понад 25 мільйонів гривень, з них 17 мільйонів – державний бюджет. Тут можна буде займатись футболом, волейболом та легкою атлетикою. Стадіон імені Лева Броварського - це найбільш масштабний спортивний проект в області на субрегіональному рівні, який є дуже необхідним як для міста так і усього району”, - наголосив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.
Також він додав, що цьогоріч на Самбірщині планують спорудити 4 майданчики у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини.
“Нові спортивні об‘єкти хочемо облаштувати у Тершові Старосамбірської громади, Міженці Добромильської громади, Бабина Новокалинівської громади та у місті Рудки. Усього на спорудження цих майданчиків з обласного бюджету скерували понад 3 мільйони гривень. Загалом в області спорудимо 13 спортивних майданчиків та три стадіони - у Стрию, Сокалі та Мостиськах”, - підкреслив Юрій Бучко.
Нагадаємо, громади Львівщини можуть отримати державну субвенцію – 500 млн гривень на спортивні об‘єкти. Аби отримати кошти, громада має передбачити співфінансування з місцевого бюджету. Пропозиції щодо включення спортивних об’єктів до переліку Мінмолодьспорту прийматиме впродовж 20 днів. Об‘єкти реалізовуватимуть у межах президентської програми «25 спортивних магнітів».
Новини за темою
Львівський фаховий коледж спорту – у трійці найкращих в Україні за підсумками року
24 березня 2022
Львівський фаховий коледж спорту зайняв другу позицію у рейтингу закладів спеціалізованої освіти спортивного профілю України, який підготувало Міністерство молоді та спорту України за підсумками 2021 року. На першому та на третьому місці опинилися споріднені заклади Харкова. Як розповідають у навчальному закладі, найбільший внесок у загальний успіх внесли відділення жіночої і вільної боротьби, велоспорту, веслування на байдарках і каное, кульової стрільби і гандболу. Загалом впродовж минулого року спортсмени коледжу вибороли 50 медалей, в тому числі 20 золотих, на офіційних міжнародних змаганнях та 695 – на всеукраїнських. Нагадаємо, коледж є закладом фахової передвищої освіти, який має право готувати фахівців на освітньому рівні молодшого бакалавра за спеціальністю 017 «фізична культура та спорт».
Львівська ОДА подала Львівській облраді перелік спортивних об’єктів, які пропонують реалізувати цьогоріч
21 лютого 2022
Сьогодні на засіданні постійної депутатської комісії Львівської обласної ради з питань молоді і спорту розглянули пропозиції Львівської облдержадміністрації щодо переліку спортивних об’єктів, які реалізують у 2022 році. Як розповів під час засідання комісії заступник голови Львівської ОДА Іван Собко, таких об’єктів, згідно з переліком, поданим ЛОДА, є майже 100, з них 16 визначили пріоритетними. «Сподіваємося, що депутатський корпус розгляне наші пропозиції на черговій сесії облради 1 березня і затвердить, щоб керівники громад змогли вчасно розпочати відповідні проєктні роботи і до кінця року завершити об’єкти спортивної інфраструктури», - зазначив Іван Собко. Він також додав, що профільна депутатська комісія взяла перелік до опрацювання, через декілька днів прийме рішення про їх затвердження, доповнення чи зміну і після цього подасть на розгляд сесії. «Обласну програму підтримки спорту та обласний бюджет на цей рік прийняли вчасно. Львівська ОДА звернулася до голів громад щодо надання обгрунтованих пропозицій щодо можливості отримання ними дофінансування з обласного бюджету для спорудження спортивних майданчиків та споруд. Очікуємо таких же пропозицій від фракцій та колег з Львівської облради. Наголошую, що згідно з обласною програмою, затверджені об’єкти повинні завершити до кінця року. Завдяки нашій спільній з вами спільній позиції минулого року ми ризикнули і сім додаткових об’єктів завершили до 1 грудня. Тож працюємо разом над тим, що представити перелік реальних до виконання об’єктів на черговій сесії», - сказав заступник голови Львівської ОДА. Облдержадміністрація напрацювала бачення пріоритетності територій, де на сьогодні немає майданчиків, чи де їх є критично мало, та де громади бажають отримати дофінансування на спорудження майданчиків, стадіонів та інших спортивних споруд. «Першочергово при формуванні переліку ми відштовхувались також від того, чи є в громаді спортивна школа, центр “Спорт для всіх” чи інші заклади фізичної культури і спорту. Цього року серед вкрай необхідних об’єктів, де можуть провести реконструкцію, це біатлонне стрільбище Обласного центру олімпійської підготовки у Новояворівську», - зазначив начальник управління молоді і спорту Львівської ОДА Роман Хім’як. Нагадаємо, минулого року на Львівщині спорудили 21 спортивний майданчик, а також 5 великих спортивних об’єктів та 22 активних парки.
В межах "Великого будівництва" у Дрогобичі активно триває реконструкція стадіону «Галичина» (ВІДЕО)
8 лютого 2022
Проєктом передбачено реконструкція стадіону з улаштуванням футбольного поля, трибун та підтрибунних приміщень (тренажерні зали, роздягальні, душові тощо), внутрішні та зовнішні оздоблювальні роботи, комплексний благоустрій території, закупівля та монтаж обладнання. Улаштування інженерних мереж (водопостачання, водовідведення, електропостачання, опалення та вентиляція). ''З державного бюджету наприкінці минулого року на реконструкцію стадіону «Галичина» скерували 20 мільйонів гривень. Будівництво об’єкта розпочалось у 2010 році. За період 2010-2021 року розпочали загальнобудівельні роботи з реконструкції західної трибуни з надбудовою для розміщення адміністративних, господарських та спортивних приміщень, провели роботи з улаштування господарської та дощової каналізації, системи зовнішнього водопостачання, провели підготовчі роботи з улаштування основи для футбольного поля з щебеню та піску та завершили улаштування зовнішнього освітлення'', — зазначив голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький. Станом на сьогодні тривають улаштування підлоги, електропостачання та електроосвітлення західної трибуни. Розпочали прокладання ліній пожежного водогону, улаштування кабельних ліній для забезпечення електроосвітлення веж стадіону. Реалізація цього проєкту суттєво покращить умови для занять спортом для 500 осіб, створить 20 додаткових робочих місць та 990 глядацьких місць західної трибуни. Роботи на об'єкті тривають у межах програми Президента "Велике будівництво".
На 375 національних заходах Львівщина цьогоріч прийме понад 44 тисячі спортсменів
1 лютого 2022
Міністерство молоді та спорту уклало Єдиний календарний план фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2022. У переліку – 375 заходів, що відбудуться на Львівщині. Це найважливіші для держави змагання та навчально-тренувальні збори. Координуватиме їх проведення на території області управління молоді та спорту Львівської ОДА. «Проведення таких заходів – це велика відповідальність, адже їх якість залежить від злагодженої роботи міністерства, управління, національної та обласної федерацій. Особливо, у час пандемії, коли важливо забезпечувати й епідеміологічну безпеку учасників. Однак з іншого боку, це можливість залучення додаткових коштів для регіону, адже всі заходи фінансуються Міністерством, і добра промоція Львівщини серед інших областей», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як. Зокрема, цьогоріч відбудуться 162 заходи з олімпійських видів спорту. Найбільше змагань та тренувальних зборів цьогоріч заплановано зі стрільби кульової – понад 30 впродовж року. У трійці лідерів за кількістю заходів також веслування на байдарках та каное та велосипедний спорт. На території області також заплановані національні івенти зі стрільби з лука, вільної боротьби, карате, боксу, стрибків на батуті, стрільби стендової, тхеквондо, фехтування, веслування на байдарках та каное, легкої атлетики, плавання, стрибків у воду, сучасного п’ятиборства, тріатлону. Відбудуться на Львівщині та змагання з ігрових видів спорту: бадмінтону, водного поло, регбі та футболу. Серед зимових видів спорту найбільше заходів заплановано з лижних перегонів та гірськолижного спорту. Також впродовж року на Львівщині відбудеться 125 заходів з неолімпійських видів спорту, що складає 15% від загальної кількості усіх подій, які цьогоріч відбудуться в державі. Найбільше заходів заплановано з танцювального спорту, флорболу, футзалу, панкратіону та регбілігу. Для людей з інвалідністю буде проведено 80 всеукраїнських спортивних заходів, найбільше з яких – реабілітаційно-спортивні збори. Більшість подій прийматиме Західний реабілітаційно-спортивний центр. Ветерани спорту на Львівщину завітають на 8 спортивних змагань. За прогнозами Міністерства молоді та спорту, сумарно учасниками перелічених змагань та навчально-тренувальних зборів стануть понад 44 тисячі найкращих спортсменів збірних команд України. «За останній рік на Львівщині змінилось близько 10 очільників обласних федерацій. Більшість з них – це молоді люди, які самі пройшли чималий шлях у спорті. Вони неодноразово були на міжнародних змаганнях і готові генерувати зміни у своїх видах спорту у нас та ініціювати нові проєкти з високою доданою вартістю. Тому, думаю, щороку кількість національних спортивних івентів, які приймає Львівщина, тільки зростатиме», – додає Роман Хім’як.
На оновлених об'єктах спортивної інфраструктури Львівщини зможуть займатись понад 18 тисяч людей
10 січня 2022
У 2021 році на Львівщині тривала робота на семи масштабних об’єктах спортивної інфраструктури. Три об’єкти вже відкрили. Ще два готові на 80%. Значна частина робіт на об’єктах співфінансувалась у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини, яку реалізує управління молоді та спорту Львівської ОДА. У червні у Самборі відкрили стадіон імені Лева Броварського. Сучасна спортивна арена для занять футболом, волейболом, легкою атлетикою може приймати дві з половиною тисячі глядачів. Тепер тут є комфортні трибуни, сучасна система поливу футбольного поля, оновлений газон, бігові доріжки, а замість аварійних споруд – зручне адміністративне приміщення з роздягальнями. На його реконструкцію упродовж двох років витратили 25 мільйонів гривень: 17 мільйонів із держбюджету, ще 8 – з місцевого та обласного. У жовтні після реконструкції відкрили стадіон Буської дитячо-юнацької спортивної школи. Тут оновили футбольне поле, спорудили 6 легкоатлетичних доріжок та яму для стрибків, облаштували комфортні трибуни з пластиковими сидіннями та адміністративні приміщення. Загальна вартість реконструкції спортивної арени — близько 14 мільйонів, з яких 6 мільйонів спрямували з обласного бюджету. Напередодні Нового року після трирічної реконструкції відкрили басейн дитячої юнацької спортивної школи «Тризуб плюс» у Давидові. Комплекс включає басейн для навчання плавання та оздоровчих занять для дорослого населення та басейн для навчання плавання молодшого та середнього шкільного віку. Вартість реконструкції склала 26,9 мільйона гривень. Підходить до завершення реконструкція стадіону «Карпати» у Мостиськах. Роботи на об’єкті відбуваються у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини. Тут облаштували бігові доріжки, трибуни та футбольне поле з натуральним покриттям. Будівельна готовність об’єкту складає 80%. Високу готовність має і стадіон імені Євгена Смука у Яворові. Тут облаштували сектори з трибунами, встановили освітлення, підготували основу для встановлення покриття бігових доріжок. Тривають роботи на стадіоні «Сокіл» у Сокалі. Тут облаштовані майданчики для гри у пляжний волейбол, встановили тренажерне обладнання, закупили легкоатлетичний інвентар, підготували основу для облаштування бігових доріжок та сектори для трибун. Будівельна готовність стадіону складає 60%. Торік поруч і стадіоном завершили облаштування майданчика для ігрових видів спорту з поліуретановим покриттям. У Стрию на стадіоні «Сокіл» виконані роботи першої черги будівництва, облаштували поле з натуральною травою та автоматичним поливом, бігові доріжки, легкоатлетичні сектори та майданчики зі штучним та наливним покриттям. Це один з об‘єктів президентської програми «Велике будівництво». Після реконструкції стадіон вміщуватиме понад 3 тисячі глядачів. Будівельна готовність стадіону складає 50%. Нагадаємо, цьогоріч у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини у громадах області облаштували 21 спортивний майданчик. Окрім згаданих об’єктів, за кошти обласного бюджету, облаштували 22 локації для тренувань у межах проєкту «Здорова Україна». Їх перелік можна знайти за посиланням.
На Львівщині за рік спорудили 21 спортивний майданчик
31 грудня 2021
У межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини, яку реалізує управління молоді та спорту Львівської ОДА, цьогоріч у громадах області з’явився ще 21 спортивний майданчик. «Програма передбачає, що частину коштів на об’єкт виділяють з обласного бюджету, а частину фінансує громада. Залежно від типу майданчика територіальні громади отримали співфінансування на їх спорудження у розмірі 700 тисяч або 1 мільйон гривень. Загалом на спорудження майданчиків з обласного бюджету цього року виділили понад 16 мільйонів гривень, співфінансування з бюджетів громад складало понад 35 мільйонів», - розповів заступник голови Львівської ОДА Іван Собко. «Після зміни адміністративно-територіального поділу Львівщини ми провели аудит наявної в містечках та селах спортивної інфраструктури. Звичайно, першочергово цьогоріч співфінансували майданчики у громадах, де їх критично бракує. Однак не менш важливо, чи є вже хоча б якесь спортивне життя у регіоні, бо якщо займатись нема кому – нема сенсу будувати. Цієї ж стратегії будемо дотримуватись і наступного року», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як. Майданчики з трав’яним покриттям, що підходять для гри у мініфутбол, з’явились в 16 населених пунктах: Дідилові Новояричівської громади, Соколі Кам’янка-Бузької громади, Бучалах Кам’янко-Бузької громади, Завидовичах Великолюбінської громади, Доброгостові Трускавецької громади, Мшані Городоцької громади, Міженці Добромильської громади, Тершові та Старій Солі Старосамбірської громади, Бабині Новокалинівської громади, Підгірцях на Стрийщині, у Рудниках Миколаївської громади, у Дрогобичі, Красному, Борині та Новояворівську. У 5 територіальних громадах з’явились майданчики з наливним покриттям: Рудках, Радехові, Судовій Вишні, Магерові та Великому Колодному Жовтанецької громади. Тут можна займатися одразу кількома видами спорту. Зауважимо, що усі майданчики створюють однакового розміру та за одним стандартом: для наливного покриття загальна товщина має становити 13 мм, базова товщина 10 мм та спрей система 3 мм. Майданчики зі штучною травою мають бити покриті монофіламентом висотою не менше 38 мм, 14000 Dtex, зі зносостійкістю 60000 циклів. «Окрім згаданих об’єктів, в області облаштували 20 локацій для тренувань у парках у межах президентської програми «Здорова Україна». Так, у понад 20 територіальних громадах Львівщини встановили тренажерне обладнання у межах соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України». Нові локації, оснащені спеціальними QR-кодами, з’явилися у громадах завдяки фінансуванню з обласного бюджету та співфінансуванню з територіальних громад. На реалізацію програми з бюджету області у липні скерували 1 мільйон гривень», - додав Іван Собко. Їх перелік можна знайти за посиланням.
Показники виконання програми розвитку спорту та молодіжної політики на Львівщині обговорили на засіданні комісії
13 грудня 2021
У 2021 році управління молоді та спорту Львівської ОДА реалізовує три обласні програми: комплексну програму розвитку фізичної культури та спорту, «Молодь Львівщини» та програму розвитку «Пласту» на Львівщині. Станом на сьогодні загальний відсоток виконання програм складає понад 85%. Про це на засіданні постійної комісії з питань молоді та спорту Львівської облради доповів начальник управління Роман Хім’як. «Цьогорічна Програма розвитку фізичної культури та спорту особлива тим, що вперше в межах програми реалізовуємо три великі об’єкти – стадіони у Яворові, Мостиськах та Стрию. Реконструкції цих об’єктів передбачають облаштування нових глядацьких місць, легкоатлетичних доріжок, нового покриття», - зазначив Роман Хім’як. Також цього року триває реалізація ще чотирьох об’єктів у межах президентської програми «Велике будівництво: реконструкція будівлі басейну ДЮСШ "Тризуб плюс" на вул. Галицькій,1 в с. Давидів; капітальний ремонт фізкультурно-спортивного комплексу "Сокіл" у Сокалі; реконструкція спортивних майданчиків зі штучним покриттям у ЛНУ ім. Івана Франка; реконструкція спортивного комплексу «Шахтар» в м. Червонограді. Вже завершені роботи на стадіонах у Самборі та Буську. Роман Хім’як також розповів, що у межах Програми розвитку фізичної культури та спорту у 2021 році заплановано реалізувати 21 спортивний майданчик розміром 42 на 22 м: у селах Міженець Добромильської громади, Дідилів Новояричівської громади, Сокіл Кам'янка-Бузької громади, Тершів та Стара Сіль Старосамбірської громади, Доброгостів Трускавецької громади, Бучали Комарнівської громади, Бабина Новокалинівської громади, Рудники Миколаївської громади, селищі міського типу Красне Красненської громади, у Судовій Вишні, Рудках, селищі міського типу Магерів Добросинсько-Магерівської громади, Великому Колодному Жовтанецької громади, Дрогобичі, Підгірцях Стрийської громади, Завидовичах Великолюбінської громади, Новояворівську, Борині, Мшані Городоцької громади та Радехові. На 19 об’єктах роботи вже завершені. «Також, у межах Програми розвитку фізичної культури та спорту, повністю завершено облаштування «Активних парків» у 21 громаді у межах соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України». Локації містять лавочку, бруси, турнік, координаційну лінію, опору для віджимання. Завдяки стендам із QR-кодами кожен житель територіальної громади може самостійно займатися фізичною активністю. Для цього необхідно взяти смартфон, навести на спеціальний QR-код, обрати рівень складності і з допомогою зіркового тренера розпочинати вправи та зміцнювати своє здоров’я», - додав начальник управління молоді і спорту Львівської ОДА. У межах обласної програми «Молодь Львівщини» у 2021 році вже завершено три комплексні проєкти – «Рада твого району», «Форум можливостей Не_формат» та «Навчання для молодіжних просторів в громадах», спрямовані на розвиток молодіжної політики у громадах, налагодження комунікації з молодіжними працівниками, консультування щодо створення молодіжних рад та роботи молодіжних просторів. Зазначимо, що станом на 13 грудня в області зареєстровано 20 молодіжних рад та створено 13 ініціативних груп. Загалом в межах Програми реалізовано 32 проєкти по конкурсній складові та понад 20 заходів, організатором яких є управління молоді та спорту спільно з Міністерством молоді та спорту, партнерами та інститутами громадянського суспільства. На наступний рік у проєкті обласного бюджету на фізичну культуру передбачено 42,2 млн грн, на молодіжну політику – 3,0 млн грн і пластовий рух – 1,8 млн. грн.
"Велике будівництво": у Яворові триває капітальний ремонт стадіону ім. Є. Смука (ВІДЕО)
9 грудня 2021
У місті Яворів Львівської області триває капітальний ремонт трибун для глядачів на стадіоні імені Є. Смука. Об’єкт реалізують в межах програми Президента України "Велике будівництво". Проєкт передбачає капітальний ремонт трибун з навісом, відновлення зони бігових доріжок, улаштування інженерних мереж (водовідведення, електроосвітлення), влаштування огородження, благоустрій територій стадіону та її озеленення. На стадіоні вже провели демонтажні роботи, завершують роботи з облаштування трибун та встановлення підпірної стінки, тривають роботи з влаштування основи під бігові доріжки. Реалізація об’єкту дасть можливість: покращити умови перебування 935 глядачів та створити 7 місць для маломобільних груп населення; створити комфортні умови для занять спортом; забезпечить проведення міських, районних та обласних змагань; збільшити кількість доступних об’єктів для проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових робіт серед усіх верств населення. Будівництво об’єкта розпочали у 2021 році. Замовником робіт виступила Яворівська міська рада. Загальна кошторисна вартість об’єкту - понад 11 млн гривень. Нагадаємо, у межах президентської програми «Велике Будівництво» на Львівщині тривають роботи по: реконструкції будівлі басейну ДЮСШ "Тризуб плюс" на вул. Галицькій,1 в с. Давидів; капітальному ремонту фізкультурно-спортивного комплексу "Сокіл" у Сокалі; реконструкції спортивних майданчиків зі штучним покриттям у ЛНУ ім. Івана Франка; реконструкції спортивного комплексу «Шахтар» в м. Червонограді; реконструкції стадіону у Стрию. Завершені роботи на стадіонах у Самборі та Буську.
Представники Кабміну відвідали Навчально-спортивну базу літніх видів спорту
7 грудня 2021
Навчального-спортивну базу літніх видів спорту сьогодні, 7 грудня, з робочим візитом відвідали Міністр оборони Олексій Резніков, міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт та міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов. Керівник бази, полковник Руслан Сеник ознайомив присутніх з ключовими об‘єктами бази, найтитулованішими спортсменами та наймасштабнішими заходами, які приймає комплекс. Як зазначив Руслан Сеник, сьогодні база перебуває у задовільному стані. Найнагальніша потреба – реконструкція спортивно-стрілецького комплексу, який знищила пожежа у 2018 році. Для реконструкції будівлі, бліндажів та будівництва фінального тиру необхідно понад 453 мільйони гривень. «Це великий і коштовний об’єкт, який вкрай необхідний для розвитку стрілецького спорту не тільки для Львівщини, а й для всієї країни. Однак зусиллями виключно обласного бюджету його зробити точно не вдасться. Саме тому потрібна консолідована співпраця профільного міністерства та міністерства оборони, в підпорядкуванні якого і знаходиться база», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як. Нагадаємо, на спортивних об'єктах бази розвиваються 20 олімпійських та 11 неолімпійських видів спорту. Щоденно тут займаються до 900 спортсменів. Цьогоріч база прийняла 17 міжнародних турнірів
У Мостиськах завершують реконструкцію стадіону
2 грудня 2021
У Мостиськах триває реконструкція стадіону «Карпати». Тут вже облаштували легкоатлетичні доріжки та розпочали встановлення трибуни для вболівальників. Інформують в управлінні молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації. Також передбачено проведення комплексної реконструкції адміністративного будинку стадіону з підведенням інженерних мереж. Для цього з обласного бюджету скерували 7 мільйонів гривень. Ще 2 мільйони громада дофінансовує самотужки. Роботи на об’єкті відбуваються у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини, яку реалізовує управління молоді та спорту Львівської ОДА. «З кожним роком ми інвестуємо все більше коштів у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини саме у великі інфраструктурні об‘єкти. Тут можуть змагатись та розвиватись таланти, які росли на «штучках» – ігрових майданчиках з різного типу синтетичним покриттям, яких сьогодні маємо вдосталь», - пояснив керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як. Нагадаємо, цьогоріч у межах програми також проводять реконструкцію стадіонів у Сокалі та Стрию.
Роботи над реконструкцією стадіону ‘Сокіл’ в Стрию в розпалі
26 листопада 2021
На бігові доріжки стадіону «Сокіл» у Стрию нанесли перший шар спрей-системи. Тут триває облаштування секторів для штовхання ядра, метання диску, молота, списа, стрибків у висоту, стрибків із жердиною, стрибків у довжину. На стадіоні вже завершили покриття футбольного поля з натурального газону, майданчик для мініфутболу зі штучним трав’яним покриттям, легкоатлетичні доріжки, уклали дренажні труби. «Ремонт відбувається згідно з усіма вимогами категорійності федерації легкої атлетики України (ФЛАУ) та Української асоціації футболу. Крім футбольного поля з системою поливу, метальних та стрибкових секторів, 6 бігових доріжок по колу та 8 прямих для проведення змагань і тренувань, майданчиків для мініфутболу та баскетболу, волейболу і тенісу, тут збудують повноцінне тренувальне поле зі штучною травою, трибуни з накриттям, LED-освітлення та встановлять сучасні тренажери. На цей рік передбачили профінансувати його на 27 млн гривень», - зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький. Завершити роботи планують наступного року. Стадіон ремонтують у межах президентської програми Велике Будівництво та Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту на Львівщині.
Стадіон Львівського університету фізичної культури пройшов міжнародну сертифікацію
26 листопада 2021
Легкоатлетичний стадіон навчально-спортивної бази Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського «СКІФ» відповідає умовам проведення міжнародних змагань. Відповідний сертифікат учора, 25 листопада, видала Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій у відповідь на заявку компанії, що займалась реконструкцією об‘єкту. Відтак, стадіон може приймати усі змагання, окрім чемпіонатів світу та Олімпійських Ігор. Реконструкцію стадіону СКІФ завершили торік наприкінці серпня у межах президентської програми Велике будівництво. Кошторисна вартість проєкту – понад 13 мільйонів гривень. Тут облаштували бігові доріжки та сектори. Роботи виконували на сучасному обладнанні, за допомогою повністю автоматизованого укладача поліуретанової стяжки нового покоління, розробленого для облаштування професійних легкоатлетичних доріжок товщиною від 6 до 50 мм. Стадіон СКІФ є унікальним, оскільки розташований на місці піщаного кар’єру та захищений від вітру зеленими насадженнями, а це забезпечує мінімальну похибку в результатах спортсменів-легкоатлетів та покращує їх загальні показники.