До Освітньої академії долучились керівники відділів освіти

14 травня 2021р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

На Львівщині триває Освітня академія. Цього разу впродовж двох днів у заході беруть участь керівники відділів освіти територіальних громад.

Керівникам відділів освіти новостворених громад цікаво та пізнавально було почути про стратегію цифровізації закладів,  роль освіти у формуванні зрілого покоління, нову українську школу від спікерів академії серед яких науковці, бізнесмени, урядовці тощо.

«Під час такиз заходів як Освітня академія ми фокусуємось на розвитку освіти. Новопризначеним керівникам відділів освіти буде корисним досвідом обмінятись думками із колегами, почути їхнє бачення на ті ж проблеми, поділитись власними вміннями та знаннями. Тут можна дізнатись багато корисного, практичного, тут народжуються ідеї. Департамент тісно співпрацює із обласною комісією з питань освіти, адже ми всі налаштовані на один вектор – розвиток, покращення та вдосконалення галузі. Працюймо гуртом над спільною метою», - звернувся до учасників академії директор департаменту освіти і  науки Львівської ОДА Олег Паска.

Під час доповіді щодо впровадження профільної освіти в Україні секретар Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Наталія Піпа акцентувала увагу на важливості впровадження профільної освіти в старшій школі.

«Міжнародне дослідження продемонструвало, що наша освіта не є конкурентною на світовому ринку, треба щось змінити. Школа повинна готувати до життя. Вона має мотивувати. Сильна країна із високим ВВП може бути виключно тоді, коли є сильна освіта. Коли розвинені країни зробили свого часу на цьому акцент, то динаміка розвитку не примусила себе чекати. Старші класи одні із ключових. Багато є питань щодо профільної школи, адже це великий виклик, над яким треба серйозно попрацювати», - зазанчила Наталія Піпа.

Впродовж заключного дня академії говоритимуть також про реалізацію освітньої політики в громадах,  базові інструменти довіри в Інтернеті, про моніторинг та оцінку ефективності управління.

«Ми добре розуміємо, що освіта потребує пріоритетного фінансування, без освіти ми далеко не знайдемо. Ті кошти, які зараз вкладають в освіту - це мало для розвитку. Для нас важливо співпрацювати із громадами, адже фахові люди на місцях знають про першочергові потреби потрібно. Фідбек від громад посприяє змінам», - наголосила голова обласної комісії з питань освіти Іванна Герус.

Освітня академія дозволила також презентувати керівникам відділів нові можливості інноваційних платформ в системі освіти, що стосуються виявлення талантів дітей, контроль їхнього здоров’я, надання інформації щодо кар’єрних можливостей.

Подібну академію планують організувати для вчителів шкіл уже влітку.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook