Понад 89 млн грн – власні доходи закладів, що фінансуються з обласного бюджету

20 травня 2021р, Новини. Департамент фінансів, Прес-служба ОДА

Власні доходи установ, закладів та організацій, які фінансуються з обласного бюджету, за чотири місяці поточного року перевищили 89,6 млн гривень.

Майже половину цієї суми отримали медичні заклади – 44,5 млн гривень. Установам освіти та соціального захисту надійшло 16,2 млн грн та 15,2 млн грн відповідно або по 17% загального обсягу доходів, закладам культури та мистецтва – 6,6 млн грн або 7%, фізичної культури та спорту – 5,6 млн грн або 6%, іншим установам та організаціям – 1,5 млн грн або 1,6%.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, доходи закладів охорони здоров’я збільшилися майже вдвічі, фізичної культури та спорту – на 23%, установ освіти, культури та соціального захисту залишилися на рівні минулого року.

Уже понад рік карантин і заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу негативно впливають на діяльність бюджетних установ та господарських організацій, що відображається і на отриманні ними доходів. Адже під час карантину заборонено проведення масових заходів та роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів. Особливо це відчули заклади мистецтва, які за 4 місяці поточного року отримали власних доходів удвічі менше, ніж за аналогічний період  минулого року.

«У кінці квітня Львівщина вийшла з „червоної” зони карантину. Маємо надію, що заклади культури, мистецтва, фізичної культури та спорту знайдуть нові форми і методи роботи та запрацюють на повну потужність. А це дасть можливість забезпечити мешканців області якісними послугами та збільшити власні надходження, які спрямовуються на утримання і розвиток цих закладів», - зазначив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Олег Демків.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook