Місцеві бюджети: керівникам громад наголошують на необхідності планування власних надходжень бюджетних установ

11 квітня 2022р, Новини. Департамент фінансів, Прес-служба ОДА

Під час проведення експертизи рішень місцевих бюджетів на 2022 рік департамент фінансів Львівської ОВА звертає увагу керівників громад на необхідність планувати власні надходження бюджетних установ.

Так, окрім прямого фінансування з бюджету, більшість бюджетних установ мають додаткові джерела отримання коштів до спеціального фонду. Зокрема, це надходження від оренди приміщень, гранти, благодійні внески, а також плата за надання послуг тощо. Такі надходження є власними надходженнями бюджетних установ.

Проте, у бюджетах Тростянецької, Судововишнянської, Радехівської, Боринської, Комарнівської, Куликівської, Новояричівської, Оброшинської, Рава-Руської, Сокільницької, Стрілківської, Східницької територіальних громад не вживаються достатні заходи місцевими органами влади щодо мобілізації усіх можливих ресурсів до місцевих бюджетів. Видатки за рахунок власних надходжень у деяких установах культури та мистецтва на 2022 рік взагалі не заплановані.

У департаменті фінансів Львівської ОВА наголошують, що додатковим джерелом доходів спеціального фонду є власні надходження бюджетних установ, відповідно до положень статті 13 Бюджетного кодексу України. Адже від того як місцева влада спланує бюджет громади, створить умови для залучення додаткових коштів і цільово й раціонально витратить - залежить достаток громади.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook