Питання закупівлі електроенергії бюджетними установами області на 2020 рік в центрі наради з представниками РДА

26 грудня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА, Департамент паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства

Сьогодні, 26 грудня, під головуванням першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Василя Лозинського відбулась скайп нарада з представниками районних державних адміністрацій області, міст обласного значення та профільних департаментів облдержадміністрації щодо закупівлі електроенергії бюджетними установами області на 2020 рік.

В межах наради Василь Лозинський зазначив, що відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі», бюджетним установам необхідно на 2020 рік провести процедуру закупівлі електричної енергії, аналогічну до процедури на 2019 рік.

Оскільки бюджетні установи належать до споживачів «універсальної послуги» в розумінні п.13 розділу XVII Закону України «Про ринок електричної енергії», вони мають беззаперечне право укласти на наступний календарний рік договори про постачання електричної енергії за вигідним, прозорим та регульованим державою тарифом на «універсальну послугу», шляхом укладення прямих договорів або проведення скороченої переговорної процедури, на підставі пункту 2 частини другої статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі».

Окрім того було наголошено, що відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» і Закону України «Про публічні закупівлі» бюджетним установам області при закупівлі електроенергії на суму від 200 тис грн необхідно проводити закупівлю через відкриті торги.

Також заступник директора департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження облдержадміністрації Михайло Грет зупинився на проблемних питаннях, які можуть виникати при проведенні закупівель електроенергії бюджетними установами області на 2020 рік.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook