Учасників виборчого процесу відзначили почесними грамотами від Центральної виборчої комісії

27 травня 2021р, Новини. Прес-служба ОДА, Відділ адміністрування Державного реєстру виборців апарату облдержадміністрації

Заступник голови Львівської ОДА Іван Собко вручив Почесні грамоти та подяки Центральної виборчої комісії учасникам виборчого процесу виборів 25 жовтня 2020 року.

«Cаме традиції демократії та волевиявлення, що притаманні Львівщині, були реалізовані у кропіткій та напруженій роботі членами виборчих комісій усіх рівнів. Варто відзначити ті зусилля, які були докладені вами у непростих умовах пандемії, щоб кожен мешканець області міг прийти на дільницю і реалізувати своє право голосу. Від імені голови обласної державної адміністрації та від себе особисто хочу вам подякувати за вашу працю! Маю сподівання, що представники виборчих комісії, які брали участь у місцевих виборах і яким сьогодні вручаємо нагороди, будуть такими ж активними і майбутньому, під час проведення наступних виборчих кампаній», - сказав Іван Собко.

За сумлінне виконання своїх обов’язків щодо організації підготовки та проведення виборів 25 жовтня 2020 року, особистий внесок у забезпечення реалізації і захисту конституційних виборчих прав громадян України, сприяння Центральній виборчій комісії у здійсненні нею передбачених законодавством України повноважень Почесною грамотою та Подякою ЦВК було нагороджено 14 представників Львівщини.

Роботу учасників виборчого процесу відзначають відповідно до постанови ЦВК за сумлінність виконання обов’язків

За якісну та сумлінну працю під час здійснення виборчого процесу його учасників нагороджують згідно з відповідною постановою Центральної виборчої комісії.

 Більше новин з виборчої тематики на сторінці «Державний реєстр виборців. Львівщина».

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook