Львівщина отримала субвенцію на розвиток мережі ЦНАП та швидкісного інтернету

4 Червня 2021р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Закінчились два важливих державних конкурси – на отримання коштів для розвитку мережі ЦНАП та швидкісного Інтернету. Так за результатами відбору заявок на отримання субвенції на розвиток мережі ЦНАПів області у 2021 році з державного бюджету спрямують 21 млн 703 тис гривень. На прокладання мережі високошвидкісного Інтернету – 5 млн 526 тис грн.

Про це розповів голова Львівської ОДА Максим Козицький.

«В цілому за напрямком цифровізація на Львівщину буде додатково залучено 27 млн 229 тис грн державних коштів. За них громади здійснять підведення оптоволоконного високошвидкісного Інтернету до сільських населених пунктів, а також здійснять реконструкцію приміщень ЦНАПів, закуплять меблі, комп’ютерну техніку, обладнають установами для видачі паспортних документів, посвідчення водія та реєстрації транспортних засобів. Вдячний представникам територіальних громад за дійсно хорошу роботу, адже, цей результат було досягнуто завдяки спільній злагодженій роботі та постійній комунікації ЛОДА та громад», - зазначив очільник області.

Длдамо, що детальніше про те, які саме населені пункти області отримають державні субвенції від Мінцифри представники ЗМІ можуть дізнатися на брифінгу департаменту економічної політики ЛОДА у вівторок 8 червня об 11:30 год.

Ключові слова:

інтернетсубвенціяЦНАП

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook