Велосипедом від Високого Замку – до ведмежого притулку «Домажир»: в області представили новий туристичний шлях

11 Червня 2021р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

10 червня у межах засіданні експертної комісії з питань мережі туристичних шляхів на території Львівської області розглянули ряд важливих питань. Серед них – презентація туристичного шляху від Високого Замку до ведмежого притулку «Домажир».

Протяжність нового велошляху - 26 км. Його заплановано ознакувати в рамках Програми розвитку туризму та курортів у Львівській області на 2021-2025 роки та за фінансової підтримки ведмежого притулку «Домажир» і міжнародного благодійного фонду «Four Paws». На маршруті встановлять необхідну кількість навігаційних знаків та 4 інформаційні стенди.

Заступник голови облдержадміністрації Віталій Загайний, який теж був учасником дискусії зазначив, що інформація про веломаршрут буде розміщена на матеріальних носіях та доступна в інтернеті, в тому числі, через використання QR-кодів.

«Зараз готується програма обласної державної адміністрації з діджиталізації у Львівській області, тому маємо можливість скористатися її ресурсами, для того щоб відобразити наявні маршрути в інтернеті, - наголосив Віталій Загайний. - Це серйозний крок назустріч нашим велотуристам, у яких не буде прив’язки до матеріального, розміщеного у чітко визначеному місці банера чи іншого інформаційного матеріалу, а буде можливість скористатися своїм гаджетом по маршруту у будь-якій точці, де є інтернет. Цей спосіб значно розширює можливості велотуриста».

Вже 26 червня заплановано велопробіг новим туристичним шляхом, що отримав назву R60. Він доповнить міжнародний велошлях №490 в межах проєкту «Ровелове Розточчя» - разом попри кордони».

Учасники засідання згадали і про інший міжнародний шлях – Е8, який попередньо мав проходити територією чотирьох областей України, зокрема і Львівської. Спершу фахівці розроблять траєкторію шляху територією України, по якій мав би проходити міжнародний велошлях Е8, а потім на основі цього, управління туризму та курортів ЛОДА скерує листа до Європейської Спілки Мандрівників, а також попросить підтримки у Всесвітньої туристичної організації.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook