Андрій Годик вручив Почесну грамоту облдержадміністрації Владиславу Ртіщеву

30 Червня 2021р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик зустрівся із Почесним консулом Республіки Корея у Львові Владиславом Ртіщевим.   

Як зазначив Андрій Годик два роки назад у грудні Львівщина була рада вітати Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Корея в Україні Кі-Чан Квона. Це був його перший візит в область.

«Також ми радіємо, що сьогодні Корея представлена у Львові Почесним Консульством»,-  зазначив Андрій Годик.

Він подякував Владиславу Ртіщеву та за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у налагодження науково-освітньої і культурної співпраці між Львівською областю і Республікою Корея вручив Почесному консулу Почесну грамоту облдержадміністрації.

Додамо, що Почесне консульство Республіки Корея у Львові відкрили у вересні 2015 року. Відкриття установи стало потужним сигналом для співробітництва. Одним із пріоритетних напрямків діяльності Почесного консульства є розвиток різногалузевої співпраці між бізнес-спільнотами України та Південної Кореї, зокрема створення сприятливого інвестиційного клімату для корейських інвесторів. Окрім того - захист прав та інтересів громадян і юридичних осіб Південної Кореї, які перебувають на території України.

Ключові слова:

нагородження

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook