У Східниці відновили водопостачання

30 липня 2021р, Новини. Прес-служба ОДА

За посередництва Львівської ОДА, Східницька та Бориславська місцеві ради підписали меморандум. У документі йдеться про негайне відновлення водопостачання до Східниці.

Як повідомив голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький, до завершення переговорного процесу та підписання постійного договору щодо постачання води між відповідними комунальними установами “Вододар” (Борислав) та “Оазис Карпат” (Східниця) діятиме тимчасова угода на постачання води з Борислава до Східниці до 31 серпня включно.

“Об’єми поданої води обидва комунальні підприємства у праві контролювати спільно на ВОС “Бухів” впродовж усього часу дії тимчасового договору. Для нас важливі насамперед інтереси людей. Коли не може домовитися влада на місцях, як обласна влада, ми вважаємо за необхідне втрутитися для ефективного вирішення ситуації на користь місцевих мешканців. Надалі тримаємо руку на пульсі, адже найближчими тижнями має відбутися чіткий процес напрацювання та підписання постійного договору між громадами”, - наголосив очільник області.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook