Борислав і Східниця підписали угоду про водопостачання

29 жовтня 2021р, Новини. Прес-служба ОДА

Після  кількох місяців суперечок Борислав та Східниця уклали угоду на водопостачання терміном до 31 січня 2022 року з можливістю пролонгації. Відповідно, Східницька селищна рада у найкоротший термін має зібратися на позачергову сесію та перебрати водопровідні мережі на баланс свого комунального підприємства «Оазис Карпат». Ціна води не змінюється і залишається на рівні трохи більше 14 грн/м3. 

Найбільша проблема з підписанням угоди про водопостачання з Борислава до Східниці полягала у тому, що остання відмовилася приймати на баланс свого комунального підприємства водопровідні мережі, які раніше належали комунальному підприємству Борислава, через їхню зношеність, та вимагала компенсувати фінансово їхній ремонт. 

Через конфлікт, гірське курортне селище залишилося без збалансованого централізованого водопостачання майже на весь липень. Останній тимчасовий договір на постачання води, за посередництва ЛОДА, міста підписали на початку серпня. А його термін збіг наприкінці літа.

“Ми виступили посередниками у переговорах на початку серпня. Провели низку нарад з керівниками територій та представниками комунальних установ обох міст. Східниця є курортним містечком, яке розвивається, жителі, підприємці і туристи не мають страждати через незмогу керівництва двох громад домовитися про насущну потребу у воді», - каже перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

На початку жовтня під час ще однієї наради в облдержадміністрації представники Борислава та Східниці домовилися підписати нову тимчасову угоду щодо оплати послуг з водопостачання отриманих з 30 липня цього року між комунальними установами «Вододар» (м. Борислав) та «Оазис Карпат» (смт Східниця) до 11 жовтня. А постійний договір про водопостачання для Східниці комунальні підприємства обох міст планували підписати у третій декаді жовтня.

 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook