Борислав відновить подачу води у Східницю

8 жовтня 2021р, Новини. Прес-служба ОДА, Департамент паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства

Між Східницею і Бориславом вже упродовж тривалого часу виникають непорозуміння щодо збалансованого централізованого водопостачання гірського селища. Так, останній тимчасовий договір на подачу води підписали ще на початку серпня. Його термін закінчився вкінці літа і досі сторони не досягнули компромісу щодо підписання нової довготривалої угоди на подачу води.

Сьогодні проблемне питання подачі води до Східниці розглянули в межах наради з керівниками територій та представниками комунальних установ міст.

«Неможливість керівників територій дійти згоди не має впливати на якість життя мешканців на цих територіях. Насамперед для нас важливі інтереси людей. Відтак, має бути чітко окреслений подальший план дій та підписаний постійний договір між громадами»,- зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

За підсумками зустрічі, сторони погодили, що нову тимчасову угоду щодо оплати послуг з водопостачання отриманих з 30 липня цього року комунальні установи «Вододар» (м. Борислав) та «Оазис Карпат» (смт Східниця) підпишуть до 11 жовтня.

Відтак, Східниця має оплатити послуги за водопостачання за серпень та вересень. До 13.10.2021 водопостачання має бути відновлене в повному обсязі. А вже договір про надання послуг з водопостачання для Східниці комунальні підприємства планують підписати до 20 жовтня.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook