Квартири для дітей-сиріт: члени Комісії ухвалили 5 пропозицій від громад Львівської області

26 серпня 2021р, Новини. Служба у справах дітей, Прес-служба ОДА

Відбулось засідання регіональної Комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей без батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області. Комісію очолив заступник голови Львівської облдержадміністрації Віталій Загайний.

У межах засідання члени Комісії розглянули п’ять пропозицій, які надали виконавчі комітети Глинянської міської, Боринської селищної рад та Львівської райдержадміністрації. Вони звернулись з потребою у співфінансуванні з обласного бюджету щодо придбання житла для вказаних категорій дітей.

Упродовж 11-12 серпня члени Комісії детально, з виїздом на місце, оглянули житлові об’єкти, які призначені для купівлі. Зокрема:

  • Пропозиція від Глинянської міської ради Львівського р-ну щодо купівлі у власність трьох 1-кімнатних квартир. Вони розташовані у Червонограді (Золочівський р-н), Бродах та Золочеві. Ці квартири призначені для трьох осіб з числа дітей, позбавлених батьківського піклування;
  • пропозиція Боринської селищної ради Самбірського р-ну. Однокімнатна квартира у місті Борислав призначена для однієї дитини з-поміж дітей-сиріт;
  • пропозиція Львівської райдержадміністрації спільно з Добросинсько-Магерівською сільською радою Львівського р-ну, що стосується купівлі 1-кімнатної квартири для однієї дитини. Житло розташоване у селі Сопошин, Жовківської ОТГ, Львівського р-ну.

Усі квартири в хорошому стані та призначені для комфортного проживання. З огляду на це, члени Комісії підтримали усі надані пропозиції.

«Згідно з сьогоднішнім рішенням Комісії, погодили придбання п’яти квартир у Львівській області в інтересах дітей-сиріт. Відтак, з обласного бюджету передбачили понад 1,5 мільйони гривень на закупівлю цих квартир. Також 908 тисяч гривень – це кошти місцевих бюджетів різних рівнів, як територіальних громад, так і районного бюджету», - зазначив Віталій Загайний.

До слова, загальна вартість усіх житлових об’єктів становить понад 2 млн 425 тис. гривень. Відповідно, до вищезгаданого, усі вони будуть співфінансуватися з обласного бюджету та коштом територіальних громад.

Нагадаємо, загальна сума коштів, котрі передбачені в обласній програмі на придбання житла дітям-сиротам у 2021 році становить 8 млн гривень. Ще 17,8 мільйона гривень на аналогічні цілі для Львівщини передбачили в бюджеті держави.

Станом на зараз вже придбали житло для дев’ятьох осіб, ще для інших трьох є готові розпорядження на виділення коштів. Сьогодні відповідне рішення члени Комісії ухвалили стосовно п’яти дітей-сиріт.

Ілона Орнат

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook