У Дрогобичі відкрили оновлену казарму для військової частини Національної гвардії

23 вересня 2021р, Новини. Департамент з питань цивільного захисту, Прес-служба ОДА

У День міста в Дрогобичі відкрили оновлену казарму для підрозділу Дрогобицької патрульної роти військової частини 3002 Національної гвардії України.

У червні 2021 року патрульна рота приступила до охорони громадського порядку у місті Дрогобичі. Її завдання: охорона громадського порядку, взаємодія з працівниками Національної поліції з метою протидії вуличній злочинності, реагування на протиправні дії, забезпечення миру та спокою мешканців та гостей міста.

Підрозділ створений за ініціативою міської влади. Нацгвардійці несуть службу з охорони громадського порядку спільно з працівниками поліції та у складі самостійних піших патрулів.

Частина фінансування матеріально-технічного забезпечення військової частини 3002 Національної гвардії України у місті Дрогобич проводилась через обласну комплексну програму «Безпечна Львівщина» та спільного фінансування з бюджетів кількох міст.

Заходи проходили за участю командувача Національної гвардії України генерал-полковника Миколи Балана, керівництва обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради та міського голови Дрогобича.

У вітальному слові  командувач Нацгвардії України Микола Балан наголосив, що вихідці із Львівщини, і зокрема з Дрогобича, проявили себе як кращі воїни Нацгвардії, Збройних сил України, в тому числі у війні на сході України.

Символічно, що День народження підрозділу Нацгвардії в Дрогобичі буде в один день з Днем міста Дрогобича.  

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook