У грудні завершать будівництво Дрогобицького ЦНАПу

26 серпня 2021р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

У центрі Дрогобича триває будівництво Центру надання адмінпослуг «Документ-Сервіс Дрогобич». Він працюватиме у форматі «Прозорого офісу» та надаватиме повний спектр надання необхідних для мешканців територіальної громади адміністративних послуг.

Будівництво здійснюють в межах Програми Президента України «Велике будівництво». Завершити роботи планують у грудні цього року.

Загальна кошторисна вартість проєкту – понад 33 мільйони гривень. Цьогоріч на будівництво передбачили основну суму коштів – понад 21 мільйон гривень.

«Одним із результатів адміністративно-територіальної реформи повинно стати спрощення доступу людей до всіх державних послуг. Це буде головним завданням нового ЦНАПу в Дрогобичі. Водночас важливо, що громада отримає не лише місце для отримання послуг, але й простір для спілкування та коворкінгу», - зазначив директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Степан Куйбіда.

Вже завершено монтаж покрівлі, чорнові роботи з укладання підлоги, встановлення системи опалення та вентиляції, електричних кабельних ліній, пожежної сигналізації та водопостачання, а також виконано сантехнічні роботи.

До відкриття ще слід виконати ремонт фасаду, внутрішній косметичний ремонт, облагородження прилеглої території.

 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook