Анджеліна Джолі відвідала Навчально-реабілітаційний центр у Бориславі: деталі

2 травня 2022р, Новини. Служба у справах дітей, Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

Напередодні, 1 травня, до Навчально-реабілітаційного центру І-ІІ ступенів «ГАРМОНІЯ» у Бориславі завітала пані посол доброї волі ООН, голлівудська акторка Анджеліна Джолі. Її супроводжували уповноважена Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дар’я Герасимчук та заступниця керівника Офісу Президента України Юлія Соколовська.

У закладі перебувають діти, яких евакуювали з Луганської області (Кремінської обласної спеціальної школи, Гірської обласної спеціальної школи, Кремінського ліцею №4).

Як розповіли у НРЦ, акторка поспілкувалася через перекладачів з дітьми та вихователями. Їй було важливо знати, як діти евакуйовувалися з Луганщини з початком воєнних дій, чи бачили вони, як відбувалися воєнні дії, чи постраждав їхній емоційно-вольовий стан від побаченого. З розмови зі школярами пані посол дізналася, що їм рано-вранці 24 лютого повідомили про воєнні дії та терміновий виїзд, вони швидко зібрали свої речі і поїхали на залізничний вокзал, а по дорозі бачили, як їдуть танки РФ.

Всі евакуйовані діти, які перебувають у закладі, статусні (мають статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування). Анджеліна Джолі зазначила, що з великою турботою ставиться до дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, наголосила на тому, що такі діти є надзвичайно сильні духом.

«Акторка також поцікавилася проблемами дітей і дізналася про те, що серед них є школярі, які цього року закінчать школу. Пані Джолі надзвичайно перейнялася долею внутрішньо переміщених дітей, пообіцяла посприяти подальшому їх навчанню», – зазначили у закладі.

Анджеліна Джолі привезла дітям різні подарунки: іграшки, конструктори «Лего», набори для творчості, розвиваючі ігри.

Нагадаємо, пані посол доброї волі ООН  та американська акторка Анджеліна Джолі приїхала на Львівщину. У суботу вона відвідала у Львові одну з обласних дитячих лікарень, обласний дитячий інтернат та поспілкувалася з внутрішньо переміщеними особами та волонтерами на Головному залізничному вокзалі.

Фото: Бориславська міська рада

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook