На Самбірщині відремонтують два кілометри дороги Скелівка-Надиби
2 листопада 2021р, Новини. Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, Прес-служба ОДА
В області розпочали ремонт на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С141707 Скелівка-Надиби в межах населеного пункту Сусідовичі, що в Самбірському районі.
“Заплановано відремонтувати близько 2 кілометрів цієї дороги за рахунок коштів з державного дорожнього фонду. На цій ділянці дороги проведуть такі роботи: розпушування старого асфальтобетонного покриття, виправлення профілю покриття, влаштування шару з щебенево-піщаної суміші, влаштування вирівнюючого шару із асфальтобетонної суміші”, - зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.
Зазначимо, роботи виконують в межах Президентської програми «Велике будівництво».
Новини за темою
Дорожники ліквідовують деформації дорожнього покриття на напрямку Зимна Вода – Холодновідка
11 травня 2022
Дорожники ліквідовують деформації дорожнього покриття на одній із найбільш завантажених доріг Львівщини. Йдеться про Західний обхід Львова. Станом на зараз важка техніка працює на відтинку Зимна Вода – Холодновідка. Керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза зазначив, що війна внесла свої корективи у плани щодо розбудови дорожньої інфраструктури по всій території України. Однак, проїзд основними автошляхами має бути забезпечений. Адже дороги – це артерії, які забезпечують транспортний зв’язок для громадян нашої держави. «Ще з початку війни ми спостерігали значне збільшення інтенсивності руху транспорту автомобільними дорогами західний областей України, особливо, в напрямках міжнародних пунктів пропуску. Адже вимушено переселені громадяни із східної, південної та центральної частин нашої держави залишали свої домівки, щоб врятуватися від війни. Станом на зараз ситуація трохи стабілізувалася, однак потреба у належному сполученні залишилася». – Наголосив Олег Береза. Він додав, що на ділянках проведення ремонтних робіт організували реверсивний рух транспорту. «Прохання до водіїв, ставитися з розумінням до тимчасових незручностей на дорозі та звертати увагу на встановленні дорожні знаки». – Зазначив керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області.
Підрядник отримав сертифікат на введення в експлуатацію дороги Дроговиж - Дубина
5 травня 2022
Державна інспекція архітектури та містобудування України (ДІАМ) видала сертифікати для введення в експлуатацію відремонтованих доріг. Як роз’яснили в департаменті дорожнього господарства, після завершення капітального ремонту автомобільної дороги згідно з чинним законодавством необхідно здійснити процедуру введення її в експлуатацію. Для цього Державна інспекція архітектури та містобудування України (ДІАМ) за результатами перевірки видає сертифікат, що засвідчує відповідність закінченого будівництвом об'єкта проектній документації та підтверджує його готовність до експлуатації. Відтак, на цьому тижні ДІАМ видали такий сертифікат для експлуатації автодороги Дроговиж - Дубина, якою здійснюють доїзд на озеро Задорожнє, що у Стрийському районі Львівської області. З цього моменту гарантійний термін експлуатації капітально відремонтованих доріг згідно з договором підряду становить 10 років - на земляне полотно та 8 років - на основу дорожнього одягу. Також за період від грудня 2021 року по квітень цього року ДІАМ видала сертифікати готовності до експлуатації таких об'єктів на території області: – автомобільної дороги загального користування місцевого значення Хильчиці - Ясенівці Золочівського району. Ця дорога є об’їзною Золочева та відіграє важливу логістичну складову для транспортної інфраструктури Золочівського району; – моста на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення Судова Вишня - Комарно, Яворівського району Львівської області. Цей міст перебував в аварійному стані і створював загрозу життю людей; – вул. Шкільна (від буд. №1 до буд. № 44) в с. Викоти Самбірського району Львівської області. Дорогу капітально відремонтували задля безпечного руху мешканців села та учнів до школи у с. Викоти. «На цьому робота ЛОВА не зупиняється, продовжуємо підготовку документації для подальшого введення в експлуатацію відремонтованих автомобільних доріг в області». – Наголосив заступник директора департаменту дорожнього господарства Микола Одиноцький.
У червні розпочнуть облаштовувати урбан-парк у Львові
23 лютого 2022
У червні поблизу Центру творчості та юнацтва у мікрорайоні Погулянка розпочнуть будівництво сучасного урбан-парку. Це буде відкрита територія із майданчиками для занять вуличними танцями: від брейкдансу, хіп-хопу, до вуличного паркуру. Ще тут функціонуватиме баскетбольний майданчик під відкритим небом. Облаштують також ігрові майданчики для діток. «Цю локацію вибрали невипадково. По-перше, за традицією саме там щовихідних збираються містяни. По-друге, поблизу розташовано багато культурних та освітніх об’єктів. Не менш важливо, що і сама площа дозволяє створювати нові зони відпочинку. Зараз розробляємо проєктно-кошторисну документацію щодо самого урбан-парку, а також перенесення лінії електропередач, яка є на цій території», – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко. Також він додав, що реалізація цього проєкту – це ініціатива Офісу Президента в межах Великого будівництва. З державного бюджету Львівщині скерують близько 100 млн гривень. Нагадаємо, у межах програми «Велике будівництво» за ініціативи Офісу Президента у 30 обласних центрах і великих містах України з’являться 30 унікальних урбан-парків. За реалізацію програми відповідає урбан-бюро Big City Lab. В урбан-парку проводитимуть яскраві фестивалі, шоу вуличних культур, всеукраїнські та міжнародні батли та змагання, майстер-класи для популяризації активного способу життя та створення креативного контенту.
До кінця року завершать ремонт двох прикордонних доріг
22 лютого 2022
У межах міжнародного проєкту «Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні» цього року завершать ремонтувати Т-14-18 Нижанковичі - Самбір – Дрогобич – Стрий на ділянці Нижанковичі – Самбір; Т-14-01 КПП «Смільниця» - Старий Самбір на 3-кілометровій ділянці від Хирова у напрямку КПП «Смільниця». Про це повідомив сьогодні під час брифінгу начальник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза. Також продовжать ремонт на дорозі Т-14-04 Червоноград - Рава-Руська на всій протяжності. Він акцентував, що в межах «польського кредиту» вже капітально відремонтовали прикордонну автомобільну дорогу Т-14-20 Яворів – Грушів. Окремо Олег Береза наголосив на ще одному інфраструктурному проекті - реконструкції дороги «Західний обхід міста Львова» з влаштування транспортних розв’язок в різних рівнях на ділянках Рясне-Руська – Зимна Вода та Солонка – Сокільники, а також шляхопроводу через залізницю. «На одній із ділянок вже розпочали роботи – це будівництво моста на кільцевій дорозі поблизу одного з торгових центрів. Загалом це буде дорога І Б категорії, ми забезпечимо належним чином безпеку, рух буде правостороннім» , – наголосив Олег Береза.
У поточному році на Львівщині відремонтують майже 350 кілометрів доріг
22 лютого 2022
Цього року у межах Президентської програми «Велике будівництво» на Львівщині планують відремонтувати 336 кілометрів доріг державного та місцевого значення, а також відновити 52 мости. Про це сьогодні під час брифінгу розповів голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький. «У 2010 році на Львівщині відремонтували 0 кілометрів доріг. У 2017 – 179. І це найбільший показник до моєї каденції як голови ОДА. Минулоріч в області в межах «Великого будівництва» відремонтували понад 264 кілометри шляхів. А цього року маємо ще амбітнішу ціль – збудувати та відремонтувати 336 кілометрів доріг і 52 мости», – наголосив очільник області Максим Козицький. Серед пріоритетів на цей рік – ремонт доріг Київ – Чоп та Сколе – Славське, що у межах проєкту «Мале карпатське коло». «Також важливий проєкт - реконструкція Західного обходу Львова і влаштування там транспортних розв’язок на різних рівнях. Завершення капітального ремонту дороги Стрий – Ізварине. Ця дорога з’єднає усю Україну», – додав Максим Козицький. Щодо місцевих доріг, то на цей рік з державного бюджету виділили більше 1,2 млрд гривень. Також голова Львівської ОДА наголосив, що важливим є розвиток прикордонної інфраструктури і надалі розбудовуватимуть під’їзди до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні. Зокрема, свого ремонту на всій протяжності дочекається дорога Червоноград – Рава-Руська. Працюватимуть дорожники також у Хирові та Нижанковичах. «Дороги потрібно не лише будувати і ремонтувати, а й берегти та належним чином обслуговувати. Тому в області з’явиться ще 5 майданчиків для зважування у русі. Два таких на Львівщині вже успішно працюють. За два роки, поки діє програма «Велике будівництво», на Львівщині збудували та відремонтували більше кілометрів доріг, ніж за усі попередні роки незалежності України. І виглядає так, що це лише початок. Наше завдання – робити свою справу, обороняти наші кордони, зберігати спокій і ми обов'язково переможемо», - акцентував Максим Козицький. Більше достовірної інформації про стан справ на Львівщині читайте на телеграм-каналі голови ЛОДА Максима Козицького.
Міст на дорозі Мшанець-Стрілки відремонтують за майже 5 млн грн
18 лютого 2022
На автомобільних дорогах загального користування місцевого значення стартує ремонтно-будівельний сезон 2022. Зокрема, відновили роботи з капітального ремонту мосту на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С141704 Мшанець – Стрілки на ділянці км 19+137. Як інформують у департаменті дорожнього господарства Львівської ОДА ремонт цього мосту розпочали у вересні минулого року. На сьогодні розібрали старий міст, провели роботи з влаштування бурозаливних опор, змонтували балки прогонової будови та влаштували залізобетонну накладну плиту. Виконують підготовчі роботи із влаштування тротуарів. «На виконання робіт з державного дорожнього фонду у 2022 році передбачено 4,8 млн гривень. У цьому році плануємо завершити всі роботи та відкрити для проїзду новозбудований міст», - зазначив заступник голови ЛОДА Юрій Бучко. Нагадаємо, що рух цим мостом перекритий з 2008 року. Після повені та пошкодження поруч збудували тимчасовий міст, який слугує основним проїздом до сьогодні та перебуває в аварійному стані. З того часу жодних робіт з відновлення мосту не проводили.
Цьогоріч в межах ВБ розпочнуть реконструкцію та будівництво двох медзакладів Львівщини
15 лютого 2022
У 2022 році на Львівщині реконструюють будівлю КНП ЛОР «Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи» та побудують хірургічний корпус КНП Львівської обласної ради «Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ». Інформують в управлінні капітального будівництва Львівської ОДА. Саме ці два медзаклади увійшли до переліку об’єктів, що відновлюватимуть упродовж 2022-2025 років в межах програми Президента України «Велике будівництво». Відтак, заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко та начальник управління капітального будівництва Львівської ОДА Роман Калагурський спільно з керівниками медичних закладів обговорили перший етап робіт з модернізації та будівництва установ, зокрема виготовлення відповідної проектно-кошторисної документації (ПКД). Як зазначив Юрій Бучко стадія виготовлення ПКД за кошти обласного бюджету «лягла на плечі» лікувального закладу у м. Винники, а за другим об’єктом функції замовника виконує профільне управління, яке буде реалізовувати проект. Перший етап реалізації проєкту з розробки ПКД розпочали по двох обласних лікарнях. Так, проектно-кошторисну документацію по першому об’єкту, лікарні у м. Винники, розробляє - ТзОВ «ДМ-ПРОЕКТ». З бюджету області профінансують роботи щодо розробки проектно-кошторисної документації ДП ДІПМ «МІСТОПРОЕКТ» по клінічній лікарні «ОХМАТДИТ». До слова, тендери на виготовлення проектно-кошторисної документації по двох об’єктах вже відбулися. Отримати робочий проект (РП) планують на початку квітня цього року. На стадії РП розробка проєктів займе приблизно 3-4 місяці. Зазначимо, що будівництво хірургічного корпусу «ОХМАТДИТ» у Львові передбачає створення сучасної лікарні з відділеннями (екстреної (невідкладної) медичної допомоги, анестезіології та інтенсивної терапії, хірургії новонароджених, недоношених та дітей раннього віку, раннього дитинства, голови та шиї, реабілітації) і корпусами, збудованим вертолітним майданчиком. Також в корпусі Центру медицини дитинства - ліжковий фонд Центру для пацієнтів налічуватиме 250 ліжок, з яких 225 стаціонарних та 25 інтенсивної терапії, готель для батьків. Щодо обласної лікарні у Винниках, то тут передбачена масштабна реконструкція центрального 9-ти поверхового корпусу і відділень, його добудова, оновлення стаціонарного корпусу, ліжковим фондом 500 місць, закупівлею нового медичного обладнання та збудованим вертолітним майданчиком у разі настання екстрених випадків з метою безперешкодного транспортування пацієнта до установи. «Весь подальший процес будівництва залежатиме від якісно зробленої проектно-кошторисної документації. Саме тому, на стадії «РП» ми повинні врахувати кожну деталь, аби відреконструйований та збудований об’єкти відповідали європейським стандартам та вимогам з безбар’єрності в Україні», – зазначив Юрій Бучко.
30 урбан-парків у 30 містах України відкриють у 2022 році (ВІДЕО)
11 лютого 2022
У межах програми «Велике будівництво» за ініціативи Офісу Президента у 30 обласних центрах і великих містах України з’являться 30 унікальних урбан-парків. За реалізацію програми відповідає урбан-бюро Big City Lab. Урбан-парк – це новий формат публічного простору для активного життя. Він створений для сімейного дозвілля, залучення дітей та підлітків до здорового способу життя. В урбан-парку проходитимуть яскраві фестивалі, шоу вуличних культур, всеукраїнські та міжнародні батли та змагання, майстер-класи для популяризації активного способу життя та створення креативного контенту. В усіх парках для відвідувачів будуть доступні: Бетонний скейт-парк для катання на скейтбордах, BMX, роликах та самокатах. Памп-трек з асфальтною трасою, що інтегрована в зелений простір із маршрутами для екстремального катання на скейті, трюкових самокатах, BMX і роликах. Стрит-денс – відкрита вулична сцена з трибунами, місцем для DJ та оглядовою зоною для споглядання тренувань та концертів. Стрит-футбол – для гри у форматі вуличного футболу. Панна-футбол – для креативного футболу з використанням трюків. Стрит-бол – вуличні активності під хіп-хоп музику. Стрит-воркаут для занять на турніках, брусах, лавках, сходах та стéпах. Паркур-траса. Простір для йоги. Боулдерінг, відомий також як скеледром. Та дитячий урбан-парк з сучасною зоною, що складається з міні урбан-парку та зоною для найменших, до яких входить траса паркуру, стрит-воркаут та простір для скелелазіння, де діти до 12 років можуть безпечно займатися спортивними активностями. У 2021 році на ВДНГ в Києві реалізували успішний проєкт пілотного урбан-парку. За перші три місяці роботи урбан-парку на ВДНГ його відвідали 300 000 людей, а це більше, ніж всього відвідувачів Виставкового центру у 2014 році. У 2022 році цей формат масштабуватимуть по всій Україні, зокрема і у Львові урбан-парк буде побудований поблизу львівського Центру творчості та юнацтва у мікрорайоні Погулянка. Орієнтовне відкриття заплановано на літо. “Зараз розробляється проєктно-кошторисна документація щодо самого урбан-парку, а також перенесення лінії електропередач, яка є на цій території. Цей урбан - парк має стати хорошою зоною відпочинку для місцевих жителів, а також туристичним магнітом для туристів. Цю локацію вибрали із міською владою, тому що, по - перше, дозволяє площа, а, по-друге, поблизу розташовано багато культурних та освітніх об’єктів. Навіть сам Центр творчості та юнацтва є популярним серед львів’ян, які стануть потенційними відвідувачами урбан-парку», - зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький. Проєкт передбачає створення наймасштабнішої мережі урбан-парків у Європі, а до розробки концепції під керівництвом урбан-бюро Big City Lab залучені громадські організації Urban Reforms та Street Culture, а також архітектурне бюро Pupa. Кожен парк у кожному з 30 міст буде унікальним і розробляється з урахуванням особливостей кожного міста та локації. Проводиться оцінка території, урбан-аналіз та враховуються інтереси представників місцевої спортивної спільноти. А в розробці концепції передбачається збереження зелених зон парків і всіх здорових дерев місцевості. Самі концепції будуть презентовані у березні-квітні, а старт першого будівництва планується вже у березні 2022 року.
В межах "Великого будівництва" у Дрогобичі активно триває реконструкція стадіону «Галичина» (ВІДЕО)
8 лютого 2022
Проєктом передбачено реконструкція стадіону з улаштуванням футбольного поля, трибун та підтрибунних приміщень (тренажерні зали, роздягальні, душові тощо), внутрішні та зовнішні оздоблювальні роботи, комплексний благоустрій території, закупівля та монтаж обладнання. Улаштування інженерних мереж (водопостачання, водовідведення, електропостачання, опалення та вентиляція). ''З державного бюджету наприкінці минулого року на реконструкцію стадіону «Галичина» скерували 20 мільйонів гривень. Будівництво об’єкта розпочалось у 2010 році. За період 2010-2021 року розпочали загальнобудівельні роботи з реконструкції західної трибуни з надбудовою для розміщення адміністративних, господарських та спортивних приміщень, провели роботи з улаштування господарської та дощової каналізації, системи зовнішнього водопостачання, провели підготовчі роботи з улаштування основи для футбольного поля з щебеню та піску та завершили улаштування зовнішнього освітлення'', — зазначив голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький. Станом на сьогодні тривають улаштування підлоги, електропостачання та електроосвітлення західної трибуни. Розпочали прокладання ліній пожежного водогону, улаштування кабельних ліній для забезпечення електроосвітлення веж стадіону. Реалізація цього проєкту суттєво покращить умови для занять спортом для 500 осіб, створить 20 додаткових робочих місць та 990 глядацьких місць західної трибуни. Роботи на об'єкті тривають у межах програми Президента "Велике будівництво".
«Велике будівництво»: більше 4 тисяч операцій провели минулоріч в оновленій Самбірській районній лікарні
4 лютого 2022
У травні минулого року відкрили після реконструкції приймальне відділення Самбірської центральної районної лікарні. Ремонтні роботи проводили у межах президентської програми «Велике будівництво». Лікарня обслуговує та надає невідкладну медичну допомогу в межах Самбірського району, де проживає понад 225 925 людей. За минулий рік тут провели 4664 оперативні втручання, понад 10 тисяч госпіталізацій та майже 25 тисяч таких життєво необхідних обстежень, як ЕКГ, рентгенографія, УЗД, ендоскопія. Ремонт приймального відділення включав: загальнобудівельні та внутрішні оздоблювальні роботи, вентиляцію, заміну каналізаційної мережі, систему водопостачання, влаштування критого навісу. Для проведення ремонтних робіт з державного бюджету виділили 5,9 млн грн, проєктно-кошторисну документацію розробили за кошти з бюджету Самбірської громади – 158,1 тис грн. Окрім того, за кошти держбюджету в сумі 17,9 млн грн закупили комп’ютерний томограф, ультразвукову діагностичну систему та рентгенівську діагностичну систему. За власні кошти, отримані від НСЗУ, лікарня придбала дрібне медичне обладнання: дефібрилятори, тонометри, глюкометри, пульсоксиметри, монітори пацієнта, функціональні ліжка тощо. За словами головного лікаря Самбірської ЦРЛ Богдана Марчука, оновлене відділення та нове обладнання дають можливість швидко встановлювати діагноз та допомагає лікарям оперативно, не втрачаючи час, надавати невідкладну допомогу для порятунку пацієнта. «Для нас важливо, що всі проєкти Великого будівництва є такими, котрих потребують люди. Оновлення приймальних чи інших відділень лікарень, закупівля необхідного сучасного обладнання, побудова і реконструкція сільських медамбулаторій - це реальна допомога громадам та конкретно кожному жителю області. А період пандемії показав, наскільки важливо є підтримувати та розвивати медицину. Тому і в обласному бюджеті на 2022 рік ми передбачили для цієї галузі понад 800 мільйонів гривень. Більше - лише для освіти», - зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький. Нагадаємо, у межах «Великого будівництва» реконструкцію провели вже у дев’яти лікарнях Львівщини: Самбірській, Дрогобицькій, Стрийській, Червоноградській, Новояворівській, Львівській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги, Львівській обласній клінічній лікарні та 8-ій клінічній лікарні м. Львова.
Зимноводівська громада отримає нову школу на 500 учнівських місць
28 січня 2022
Будівництво загальноосвітньої школи I-III ступенів у с. Суховоля Зимноводівської територіальної громади Львівського району обговорили сьогодні на нараді під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика. Об’єкт є довгобудом, його будівництво розпочали ще у 2016 році. За період з 2016 по 2019 рік вимурували більшу частину основної будівлі, провели часткове накриття та встановили вікна. У 2020 році функції замовника отримала Зимноводівська сільська рада. Відтак, торік провели коригування проектно-кошторисної документації та тендерну процедуру, уклали угоду з підрядною організацією. Як наголосив Андрій Годик, школа у Суховолі є важливим об’єктом, який попередньо включений в Програму Президента України «Велике будівництво». «Об’єкт передбачає значний об’єм робіт, відтак підрядник і замовник мають відповідально поставитись до його реалізації, скласти календарний план-графік і подати в обласну адміністрацію, щоб у вересні 2023 року діти громади пішли в нову сучасну школу», - зазначив він. Від початку будівництва на об’єкт скерували майже 31 млн грн, загальна ж кошторисна вартість майже 145 млн грн. Проєкт передбачає: будівництво двоповерхової будівлі з облаштуванням спортивного та актового залів, майстерень для трудового навчання, будівлі котельні, гаражу на два шкільні автобуси, трансформаторної підстанції, спортивних та ігрових майданчиків, підведення інженерних мереж, внутрішні та зовнішні оздоблювальні роботи, закупівлю обладнання. Школа у Суховолі дозволить створити 500 нових учнівських місць та додаткових 30 робочих місць, покращить умови праці для понад пів сотні осіб.
“Реконструкція приймальних відділень та будівництво амбулаторій – це якісні медичні послуги для мешканців”, - Андрій Годик
21 січня 2022
У минулому році завдяки програмі “Велике будівництво” провели реконструкцію двох приймальних відділень та збудували і реконструювали 14 амбулаторій сімейної медицини. У приймальному відділенні Стрийської центральної районної лікарні провели капітальний ремонт із заміною вікон та сантехніки, встановлено нові меблі та медичне обладнання, облаштовано операційні, кімнати для лабораторій, приміщення для надання невідкладної допомоги, облаштовано місця для під’їзду автомобілів швидкої допомоги, встановлено комп’ютерний томограф та ультразвукову діагностичну систему. Також виконали внутрішні оздоблювальні роботи, замінено систему вентиляції, електрику, каналізаційну мережу, систему водопостачання, проведено благоустрій території. Приймальне відділення Дрогобицькій лікарні вартістю 62, 5 млн гривень. У приміщенні проведено капітальний ремонт, встановлено системи відеонагляду, систему постачання кисню, резервне електропостачання. “Ці приймальні відділення забезпечені сучасним обладнанням, зокрема для проведення УЗД- діагностики та комп'ютерної томографії, це дуже важливо в час пандемії. Реконструкція приймайльних відділень та будівництво амбулаторій – це якісні медичні послуги для мешканців. Медицина завжди була, а тепер навіть більше, ніж завжди, має бути тією галуззю, яка потребує найбільшої уваги держави, області і громад”, - підкреслив Андрій Годик. Окрім цього збудували та реконструювали 14 амбулаторій: Заклад первинної медико-санітарної допомоги у сільській місцевості (амбулаторія загальної практики сімейної медицини), вул. Центральна, с. Хоросно Пустомитівський район-нове будівництво" «Заклад первинної медико-санітарної допомоги у сільській місцевості (амбулаторія загальної практики сімейної медицини), с. Муроване Пустомитівський район – нове будівництво» (Коригування)» «Реконструкція фельдшерсько-акушерського пункту під амбулаторію первинної медицини по вул. Л. Українки, 4А в с. Деревня, Жовківського району Львівської області Амбулаторія групової практики с. Вільхівці, вул. Шашкевича 13а, Жидачівський район-нове будівництво Амбулаторія групової практики, с. Соколівка, вул. Бродівська,11 Буський район - нове будівництво Амбулаторія групової практики, с.Волиця, вул.Шевченка 1а, Мостиський район, Львівська область – нове будівництво Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини у смт. Запитів Кам’янка-Бузького району по вул. Київській, 119 Львівської області. (Коригування) Заклад первинної медико-санітарної допомоги у сільській місцевості (амбулаторія загальної практики сімейної медицини) вул. Шевченка, с. Семенівка, Пустомитівський район - нове будівництво Заклад первинної медико-санітарної допомоги у сільській місцевості (амбулаторія загальної практики сімейної медицини), с. Ямпіль, Пустомитівський район – нове будівництво Капітальний ремонт будівлі КНП Луківської сільської ради "Луківська лікарська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини" с. Луки Самбірського району Львівської області Капітальний ремонт Заверещицької амбулаторії монопрактики ЗПСМ, с. Заверещиця Городоцького району Львівської області Капітальний ремонт покрівлі даху та фасадів амбулаторії загальної практики - сімейної медицини з проведенням благоустрою на території земельної ділянки по вул. Б. Хмельницького, 17 в с. Бірки Яворівського району Львівської області Капітальний ремонт приміщення КНП Воле-Баранецької сільської ради "Воле-Баранецька амбулаторія загальної практики сімейної медицини" Самбірського району Львівської області Реконструкція Волостківської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини (ЗПСМ) в с. Волостків Мостиського району Львівської області