До кінця року завершать ремонт двох прикордонних доріг

22 лютого 2022р, Новини. Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, Прес-служба ОДА

У межах міжнародного проєкту «Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні» цього  року завершать ремонтувати Т-14-18 Нижанковичі  -  Самбір – Дрогобич – Стрий на ділянці Нижанковичі – Самбір; Т-14-01 КПП «Смільниця» - Старий Самбір на 3-кілометровій ділянці від Хирова у напрямку КПП «Смільниця».

 Про це повідомив сьогодні під час брифінгу начальник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.

Також продовжать ремонт на дорозі  Т-14-04 Червоноград - Рава-Руська на всій протяжності. Він акцентував, що в межах «польського кредиту» вже капітально відремонтовали прикордонну автомобільну дорогу Т-14-20 Яворів – Грушів.

Окремо  Олег Береза наголосив на ще одному інфраструктурному проекті  - реконструкції  дороги «Західний обхід міста Львова» з влаштування транспортних розв’язок в різних рівнях  на ділянках Рясне-Руська – Зимна Вода та Солонка – Сокільники, а також шляхопроводу  через залізницю.

«На одній із ділянок вже розпочали роботи – це будівництво моста на кільцевій дорозі поблизу одного з торгових центрів.  Загалом це буде дорога І Б категорії, ми забезпечимо належним чином безпеку, рух буде правостороннім» , – наголосив Олег Береза.

Ключові слова:

велике будівництво

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook