Житло дітям: для 16-ти дітей-сиріт Львівської області закуплять квартири

4 листопада 2021р, Новини. Служба у справах дітей, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 4 листопада, відбулось засідання регіональної Комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей без батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області.

Члени комісії ухвалили рішення про закупівлю житлових об’єктів для ще 16 дітей з вказаних категорій.

Пропозиції про потребу у співфінансуванні з обласного бюджету надали виконавчі комітети Городоцької, Стрийської, Мостиської, Бібрської міських рад, Червоноградської райдержадміністрації. А також Добросинсько-Магерівської, Солонківської, Жовтанецької та Давидівської сільських рад.

«Попередньо ми розглянули усі надані пропозиції, з інспектуванням виїхали майже на кожен житловий об’єкт, щоб оцінити його технічний стан. Дійшли згоди, що усі квартири чи будинки в належному стані, призначені для комфортного проживання. У багатьох житлових об’єктах залишаються необхідні меблі від попередніх власників», - підкреслив начальник служби у справах дітей Володимир Лис.

Усі вказані об’єкти  будуть співфінансувати з обласного бюджету та коштом територіальних громад. Сьогодні з обласного бюджету розподілили 2 млн 852 тис. гривень.

Станом на зараз рішення про закупівлю житлових об’єктів ухвалили для 20 осіб з вказаних категорій дітей.

Ключові слова:

діти-сиротижитло

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook