Троє осіб з числа дітей-сиріт Львівської області отримали ключі від власного житла

5 листопада 2021р, Новини. Служба у справах дітей, Прес-служба ОДА

Сьогодні у місті Глиняни Львівського району вручили ключі та документи на житло трьом особам з числа дітей-сиріт.

До урочистої церемонії вручення ключів від квартир долучились: начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Володимир Лис, голова Золочівської РДА Василь Маркевич, голова Львівської РДА Христина Замула,  міський голова Глинян Володимир Чорнопис.

"Надзвичайно важливо не лише придбати квартиру чи будинок, але й проконтролювати усі житлові умови. Хочеться, щоб у новій оселі дітям було зручно, комфортно та затишно. Важливо робити таку добру справу не для галочки чи показника виконання програм. Я хочу, щоб у власних домівках діти, яким було нелегко в житті, збудували родинний затишок" - наголосив Володимир Лис.

«Спільними зусиллями усіх гілок влади ми маємо змогу дарувати радість тим дітям, які були обділені долею, опинилися в складних життєвих обставинах» - сказав у вітальному слові Василь Маркевич.

Житло придбали у межах реалізації «Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області на 2021-2025 роки» та співфінансування з місцевого бюджету.

Вартість придбаних квартир:

  1. в місті Червоноград - 475 тис. грн, з них 285 тис. грн кошти обласного бюджету;
  2. в місті Броди – 499,8 тис. грн, з них 250,6 тис. грн кошти обласного бюджету;
  3. в місті Золочів – 501,1 тис. грн, з них 292,9 тис. грн кошти обласного бюджету.

 

Зазначимо, що від початку року в рамках реалізації програми придбано 18 житлових об’єктів для 20 осіб з-поміж дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

Ключові слова:

діти-сиротижитло

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook