У межах Великого будівництва в жовтні відкриють оновлений стадіон у Буську

10 вересня 2021р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

У Буську завершилась реконструкція стадіону дитячо-юнацької спортивної школи. Вже у жовтні опісля відкриття тут відбудуться перші легкоатлетичні змагання серед юнаків.

Загальна вартість оновлення стадіону — понад 14 мільйонів, з яких 6 мільйонів спрямовано з обласного бюджету. Левову частину коштів на об‘єкт скерували у межах президентської програми «Велике Будівництво».

На стадіоні облаштували комфортні трибуни з пластиковими сидіннями та адміністративні приміщення, оновили футбольне поле, спорудили 6 легкоатлетичних доріжок та яму для стрибків. Фінальним етапом реконструкції стало нанесення розмітки на бігових доріжках.

«Вихованці Буської спортивної школи регулярно повертаються з перемогами з чемпіонатів України з легкої атлетики. А при наявності такої сучасної спортивної бази результати легкоатлетів будуть ще потужнішими», — зазначає начальник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.

Нагадаємо, цьогоріч також завершилась реконструкція стадіону у Самборі.  Ремонтні роботи тривали 2 роки, стадіон може приймати понад 2 тисячі глядачів. Тривають роботи на спортивних аренах Стрия, Мостиськ та Яворова.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook