Як працюватимуть освітні заклади Львівщини в «жовтій» зоні, - роз’яснення

7 грудня 2021р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Якщо в навчальному закладі перебуватиме більше 50-ти осіб на самоізоляції – навчання в школі припинятиметься.

«Люди йдуть на самоізоляцію в тих випадках, коли контактували з хворими на коронавірусну інфекцію. Така самоізоляція повинна тривати не менше 14-ти днів. Якщо ознак захворювань не буде, то людина виходить з самоізоляції», - розповів регіональний координатор з питань вакцинації від коронавірусної інфекції на Львівщині Олег Когут.

Він також додав, що навчальні заклади працюватимуть в очному форматі, якщо 100% викладацького та обслуговуючого персоналу будуть вакциновані хоча б однією дозою вакцини проти COVID-19. На сьогоднішній день однією дозою викладацького складу провакциновано 82% осіб.

Додамо, що за останні тижні на Львівщині спостерігається тенденція до зниження показників захворюваності на COVID-19. Так, за вчорашній день госпіталізували 155 осіб з діагнозом на «ковід» інфекцію. На амбулаторному лікуванні та в стаціонарах області загалом перебуває майже 3,5 тис осіб (1896 - на стаціонарному лікуванні), з яких 190 осіб знаходиться в палатах інтенсивної терапії, з них 76 – на апаратах штучної вентиляції легень (ШВЛ).

«Якщо орієнтуватись на загальні показники, які визначають рівень епіднебезпеки, то Львівщина має відносно стабільні показники. Вчора Національна комісія ТЕБ та НС прийняла рішення про переведення 8-ми областей, зокрема, Львівської з «червоної» карантинної зони у «жовту».  Але хочу звернути увагу, що це не дає приводу для рослаблення, оскільки до внесених змін Постанови 1236 всі карантинні обмеження, які були в «червоній» зоні, залишаються і в «жовтій», - зазначив Олег Когут.

Станом на сьогоднішній день першою дозою вакциновано 46% населення області, 38% пройшли повний курс вакцинації.

Нагадаємо, відповідно до нових правил карантину, які діють з вчорашнього дня, 6 грудня, невакцинованих особам не можна відвідувати громадські заклади і в "жовтій" зоні. При виявленні правопорушень штраф складатиме від 17-34 тис гривень.

Зазначимо, вчора, 6 грудня, відповідно до змін Постанови №1236, «жовтий» сертифікат має термін дії 30 днів, після чого стане невалідним, якщо вчасно не зробити друге щеплення.                                

Ключові слова:

жовта зонаОлег Когут

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook